Wpis z mikrobloga

Dodałem dwie piosenki i już obserwuje mnie jakaś brunetka - @szagatunia. Szkoda że nie odpisuje na prywatne wiadomości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Koleżanki nie krępujcie się i obserwujcie moje konto! Jestem młody ale szybko się ucze!

#famemma
  • 15
  • Odpowiedz
  • 9
@Hopsyn: Pan Jacek to super facet. Nikt mu nigdy nie wierzy a po czasie się okazuje że miał racje. Tylko nikt później mu tego nie przyzna!
  • Odpowiedz
  • 0
@SuperTimor435: Na tym zdjęciu nie wygląda jakoś nadzwyczajnie. Moje koleżanki z klasy są ładniejsze ale ostatnio na serwerze klasowym udostępniały Speeda więc sam wiesz jaki to rodzaj dziewczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lndygo: dobra wiem ,że trolujesz ale niby kiedy ta podła kreatura miała w czymś rację ? Bo naprzyklad w sprawie z bratem i spadkiem po rodzicach to jednak ewidentnie jego brat miał rację , bo praktycznie wszystko co mówił było poparte jakimś papierami urzędowymi , screenami rozmow itp a Jaca ? Jaca plugawy pokazał tylko nic nie znaczace potwierdzenie od grafologa że testament ojca jest napisany przez niego , szkoda
  • Odpowiedz
  • 2
@michal123654: Na przykład z Arkiem i tym jakim jest złym i fałszywym człowiekiem. Wtedy każdy pluł na niego i Matiego a prawda jak zawsze wypłynęła sama.

Nie mam zamiaru roztrząsać jego spraw rodzinnych.
  • Odpowiedz
@lndygo: ale tak to ja mogę ci powiedzieć o każdym z tych ludzi bez żadnych szczegółów i prędzej czy później wyjdzie że miałem rację xddd jakby podał jakieś szczegóły to co innego a tak to ja sobi3 mogę o każdym powiedzieć
  • Odpowiedz