Wpis z mikrobloga

Znalazłam gem, p0lka potwierdza swoją p0lkowatość, nawet nie zdjąc sobie z tego sprawy. xD Kiedy mem staje się rzeczywistością.
Jpr, #!$%@? konsekwencje warto ryzykować życie dla mokabe, bo przecież powiedział, że kocha i dla niego jest najpiękniejsza w świecie xD
Wszechświecie broń mnie przed takimi, z wrogami sam sobie poradzę.
A i pamiętajcie to przez nas!!!

Link do pełnego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/77130577/jak-rozowa-z-wykopu-ma-racje-co-do-pewnych-kwestii#270245497

KonTrojanski6-10-21 - Znalazłam gem, p0lka potwierdza swoją p0lkowatość, nawet nie zd...

źródło: Dofoto_20240709_182844441

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KonTrojanski6-10-21: nie no przecież p0lka ma rację - jak ktoś naśmiewa się z nazistów i Hitlera to pierwsze co robię (dodam, że to po złości) to lecę przebrać się w mundur ssmana i włączam przemówienie Hitlera ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KonTrojanski6-10-21:

Co z tego, jak to się skończy, skoro to, co teraz przeżywa - być może ostatni raz w życiu - jest miłością, na którą którekolwiek czekało latami? Nawet jeśli taką miłość okupi późniejszym cierpieniem, to gdy ból minie, wciąż pozostaną mu piękne wspomnienia. Dla nich także warto żyć i warto ryzykować.


to musi być troll jprdle xD
  • Odpowiedz
@KonTrojanski6-10-21: no ale w sumie ma racje. Co ma zrobić z tym że jej gadzi mózg pragnie zabawy z mocnygaz? Ciągnie ją i tyle, czarną pigułką może być jedynie to że wtedy będzie dużo bardziej szczęśliwsza niż z kimkolwiek innym. Później sie ustatkuje, znajdzie normalnego chłopa ale dalej będzie wspominać tego swojego mokebe.
  • Odpowiedz
Przyjeżdżają i za darmo trenują na młodych głupich dziewczynach, a jak już się pobawią to wracają do swojego kraju, tam dostają dziewicę z przydziału na żonę.
A laski z ujemnym iq, nazywają używanie dla zabawy miłością.
Dlatego właśnie dziewczyny muszą mieć silnych ojców, bo są po prostu głupie, i nie rozumieją różnicy między emocjami a uczuciami.
  • Odpowiedz