Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was zmianiał adres doręczenia w przesyłce z Aliexpress, ktora ma zostać dostarczona Inpostem?

Sprawa wygląda tak, że wpisałem błędne miasto. Zamiast Szczecina jest to Białogard :|

Wszystkie pozostałe dane się zgadzają, łącznie z kodem pocztowym, który jest Szczeciński.

Chciałem to zmienić jednak konsultant InPost na chatcie online, mówi mi że mam się kontaktować z nadawcą, a na pytanie czy chodzi mu o Azjatę czy AliExpress, nie potrafił mi odpowiedzieć xD

Dowiedziałem się tylko, że jak nie uda im się dostarczyć paczki to wróci do nadawcy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Myślicie że zostawić tak jak jest i liczyć na to, że paczka dojdzie czy pisać a Ali/Sprzedawcy?

#inpost #aliexpress #zakupyzchin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wypiek
  • 0
@staryalkus tylko, że tej paczki jeszcze nawet w Polsce nie ma, a obawiam się, że jak już będzie wydana do doręczenia w Białogardzie to będzie trochę za późno na zmianę adresu, bo to jednak 140km od Szczecina.

Pytanie do którego oddziału InPost wyślą paczkę. Do Szczecina na podstawie kodu pocztowego, czy do Białogardu na podstawie wpisanej miejscowości? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Matajo jeśli idzie inpostem to załóż aplikację i jak paczka wyląduje w Polsce to pojawi się w aplikacji wtedy ja przekierujesz na paczkomat. Zresztą może tak być że ona już jest widoczna w aplikacji ale ma status nienadana.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@wypokowy_expert @sberatel mam tylko, że paczka jeszcze nie dojechała do Polski (w trakcie przygotowywania), więc nie ma opcji na zmianę. Dodatkowo ostatnio miałem sytuacje, że nie było mnie w miejscowości do której zamówiłem paczkę i chciałem wskazać paczkomat w innym mieście. Niestety nie ma takiej możliwości, paczka musi być zostawiona w paczkomacie w obrębie tego samego miasta :/
  • Odpowiedz