Wpis z mikrobloga

Potężna prawicowa narodowa katolicka partia


@HrabiaTruposz: wszystko dobrze, ale tu pasuje tylko i wyłącznie katolicka, bo cała reszta jest gówno prawdą. Ani to potężna, ani to prawica, ani to narodowa.
  • Odpowiedz
daj wyborcom PiSu wierzyć, że ludzie głosowali na inne partie tylko ze względu na darmową pizzę. Łatwiej im się żyje w takiej ułudzie.


Powiedziałbym, że jest dokładnie odwrotnie. To wykopki potrzebują wierzyć, że pisowcy wierzą. Dokładnie tak samo jak wierzyli, że zostali kupieni za 500+, że nie lubią uśmiechniętych ludzi, że biją żony itp. itd.

@troglodyta_erudyta:

@wezsepigulke:
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia dlatego te żenujące treści namiętnie publikują prawaki. ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM często są to największe głąby.

Ah te lewackie wykopki cwane zainstalowały agenturę w sekcji memiarskiej i na ogromną skalę uskuteczniają false-flag.
  • Odpowiedz
Ah te lewackie wykopki cwane zainstalowały agenturę w sekcji memiarskiej i na ogromną skalę uskuteczniają false-flag.


Nie wiem, ja tam jestem prawakiem i takich nie publikuję. Największych głąbów zawsze wypatruje się u strony przeciwnej i tutaj nasze zdania będą się różnić. Jachira, Szczerba, taki mój jeden kumpel z grupy, który teraz jest chyba jakimś radnym z ramienia PO xD Przykładów można mnożyć.

@sidhellfire:
  • Odpowiedz
tematem jest tępa propaganda dla przygłupów, a nie twój kolega gej.


Ok. To ja mam świetny przykład! Otóż jest taki ryży polityk, z którym w jednym się tylko zgadzam: traktuje swoich wyborców jak idiotów... i to działa! Na przykład przez lata twierdzi, że "z premierem Putinem nie pozwoli by ktoś sypiał piach w tryby polsko-rosyjskiej współpracy" oraz, że "nie pozwoli, by Polska stała na czele antyrosyjskiej krucjaty", a potem bez drgnięcia powieki,
  • Odpowiedz