Wpis z mikrobloga

I taki wsiur przez lata był prezesem największej polskiej państwowej spółki. Od specjalisty takiej klasy bym oczekiwał spokojnej, merytorycznej odpowiedzi, a nie personalnych wycieczek. Cała prezencja tego gościa to idealny obraz wieśniaka-cwaniaka odzianego w garnitur.

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
@Berkel_88
zarobili na kryzysie paliwowyn biorąc tania rope od ruskich? No nie moze być..

Patrioci, prawdziwi polacy by nigdy czegoś takiego nie zrobili.

  • Odpowiedz
@Berkel_88
zarobili na kryzysie paliwowyn biorąc tania rope od ruskich? No nie moze być..

Patrioci, prawdziwi polacy by nigdy czegoś takiego nie zrobili.


@smutny_przerebel ludzie chyba zapominaja co to jest za gość. Przecież on mial zarzuty za udzial w zorganizowanej grupie przestępczej będąc burmistrzem które mu umorzył zero.
  • Odpowiedz
  • 13
@eduardo-garcia strasznie mnie bawią te argumenty bez uwzględnienia choćby sytuacji rynkowych, inflacji, fuzji z innymi podmiotami. Kierując się ta logika, to nowy prezes powinien wykorzystać dominację rynkowa jako monopolisty, dorzucić 30% do aktualnych cen i po roku szczycić się w mediach wybitnym wynikiem finansowym.
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: strasznie mnie bawi to wasze wypieranie faktów. Tymczasem dzisiejsza pozycja Orlenu to efekt ogromnych inwestycji i sensownej strategii:

https://energetyka24.com/ropa/wiadomosci/ogromny-awans-orlenu-w-rankingu-fortune-magazine
https://businessinsider.com.pl/finanse/orlen-z-najwyzszym-ratingiem-w-historii/ecy7xff
https://biznesalert.pl/orlen-rekordowe-inwestycje-koniec-roku-smr-biogazowania-energetyka/

PS. Przez praktycznie cały czas Orlen oferował jedne z najniższych cen paliw w UE, więc pieprzenie o dorzucaniu marży potraktuję jako wyraz niemocy.
eduardo-garcia - @smutny_przerebel: strasznie mnie bawi to wasze wypieranie faktów. T...

źródło: Fl-G20aXEAIx5p9

Pobierz
  • Odpowiedz
nawet nie chce mi się z tobą dalej dyskutować. Sam tu na wykopie robiłem wyliczenia jak dyma obywateli Orlen porównując konkretne okresy z uwzględnieniem ceny dolara, ceny za baryłkę i średnich cen paliwa.


Wytłumacz tępemu pisiorowi jedną rzecz. Skoro tak dymał to dlaczego mieliśmy najtańsze/jedne z najtańszych (zwykle taniej bywało tylko w Rumunii i Bułgarii) paliw w UE. To tak nie za dobrze dymał chyba, co? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
wejdź w jego profil, to pet na usługach, szkoda prądu. Zwykły pisowski troll, ha tfu.


A dasz radę ad rem? Tak właśnie myślałem. Odezwij się jak będziesz miał cokolwiek mądrego do powiedzenia. Rozumiem, że agresja jest wynikiem niemożności pogodzenia się z faktami i brakiem możliwości odpowiedzi na merytorycznym polu. Pozdro.
( ͡ ͜ʖ ͡)
@Boris_Spasski:
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia jako że nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku, to podam Ci bardziej obrazowy przykład. Mamy jedne z najniższych cen jabłek w Europie, a po podniesieniu cen o 30% nadal pozostajemy krajem o najniższych cenach jabłek, to znaczy, że cen nie podnieśliśmy?
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: agresja, obrażanie, wyparcie. Normalna sprawa, gdy ośmiogwiazdkowiec dostaje w twarz danymi i faktami. Powiedz mi, ptysiu... Ile wynosi marża na paliwach, że sprzedając je po skandalicznie zawyżonych cenach, wciąż mieliśmy je (i o ile się nie mylę, wciąż tak pozostaje) po najniższych cenach w Europie? Może nie jestem najostrzejszym ołówkiem w piórniku, ale w tej analogii, tobie już kompletnie wypadł rysik.
  • Odpowiedz