Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Wierzbek skóra się z czasem wzmacnia i to też na plus ale faktycznie jak ktoś ma delikatne dłonie to może się zniechęcić.
Sam zaś ból może sie pojawić od za grubej rurki zastosowanej do drążka więc ludzie z małymi dłońmi mają przerąbane. Można też pompki robić w domowym zaciszu i machać sztangą to dłonie aż tak nie dostaną więc zawsze jest alternatywa.
  • Odpowiedz
@TomgTp: nie no ja mimo cierpienia chodzę na drazki, ale niestety mniej chętnie niż bym tego chciał. Dlatego ciągle żyje z formą 9/7/6/5/5 podciągnięć xD nie wiem jak ludzie np robią 9/9/9/9/9 u mnie siła spada co serie i to znacznie. Najgorzej, że najczęściej umierają mi przedramiona pierwsze, a pleców nie czuję :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wierzbek ja bym chciał żyć ciągle z taką formą jak Twoja więc masz tu motywację z mojej strony i miłego dnia życzę.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomgTp: Mi czasem tez sie zdarza zahaczyc o taka silownie jak juz do biura jade. Robie sobie jedna serie podciagniec i jedna deepow i od razu jest energia na reszte dnia :)
  • Odpowiedz
@TomgTp: bardzo dziękuję, od kilku lat staram się robić chociaż minimum i wszystko przyszło z czasem. Tobie też to przyjdzie tak jak mi :) największy kamień milowy to było zrobić jedno pociągnięcie. Później wystarczy “smarowanie gwintów” i maks się szybko zwiększa. Najlepiej mieć drążek w domu i przechodząc obok zawsze podciągać się na maksa :D
  • Odpowiedz
@TomgTp: Nie ma to jak drążki z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie niestety zlikwidowali drążki które miałem 10 minut od domu i teraz na drugim końcu miasta mam park do kalisteniki więc rzadko ostatnio to praktykuję, a latem to dużo fajniejsze rozwiązanie niż siłka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zasadzka01 no tak ale to w małych seriach. No idzie wyrobić się z tym jak ktoś nigdy nie ćwiczył ale pewnie z 8 miesięcy trzeba poświęcić żeby dojść to takiego poziomu nawet jak ja.
  • Odpowiedz
@TomgTp: panie, ja mam ponad 1300 gier, nie potrzebuję się dzielić z nikim ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak moje córki dorosną to może będą grały w klasyki typu uncharted 4, oddworld soulstorm czy cyberpunk 2137 (którego właśnie ogrywam, w końcu naprawili) heh
inrzynier - @TomgTp: panie, ja mam ponad 1300 gier, nie potrzebuję się dzielić z niki...

źródło: 2024-07-09_09-57-40

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@inrzynier wiem że masz tyle gier i z tego powodu musiałem zapytać. Byłeś moim pierwszym znajomym to fajnie by było ale rozumiem.

  • Odpowiedz