Wpis z mikrobloga

Hej, bo już nie mam koncepcji co robię nie tak…zegarek skonfigurowany, telefon go pięknie widzi tylko nie da się odpalić sieci na zegarku. Tmobile twierdzi że on nic nie mogą bo zegarek sam sobie z telefonem musi zrobić multisim bez ich ingerencji. Czy macie może jakąś koncepcję co robię nie tak lub co powinienem zrobić żeby to ruszyło?
#iwatch #iwatch7 #apple #applewatch #iphone #tmobile
macmaj - Hej, bo już nie mam koncepcji co robię nie tak…zegarek skonfigurowany, telef...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@_aqq w salonie TM a później na infolini powiedzieli mi że jak mój plan „uaktywni się” się na zegarku to ten ich multisim się odpali i do rachunku będą doliczać bodajże 9 pln i to tyle🤷‍♂️
  • Odpowiedz
  • 0
@_aqq nie puszczą mnie dalej tylko wywala ten komunikat, z tego co wiem to powinno mnie puścić dalej, podać powinienem login i hasło do mojego konta w Tmobile i wtedy się aktywuje ten ich multisim, ale nie idzie dalej tylko wisze na tym komunikacie
  • Odpowiedz
@macmaj: Masz ofertę na kartę czy abo? U mnie na abo poszło bez problemu. Spróbuj też iść do innego salonu albo pogadać na chacie. Może w końcu trafisz na kogoś, kto zna problem. To raczej nisza, więc nie dziwię się, że konsultanci zwykle nie wiedzą jak pomóc
  • Odpowiedz