Wpis z mikrobloga

@Itslilianka ja to pamiętam do dziś, znalazłem to po kilkunastu latach posuchy, kilka razy ukończyłem, a soundtrack mam po dziś dzień na plejliście. Z resztą, zrobił go ten sam człowiek, który zaledwie 2 lata potem zrobił muzykę do Deus Ex (który jak dla mnie, ma najlepszą ścieżkę dźwiękową w historii gier).
Chociaż pewnie jakbym za dzieciaka miał pleja, a nie pc, to pisałbym takie peany o crashu albo innym spyro (w
  • Odpowiedz
@ManyCalavera: Ostatnio wyobraziłem sobie powiększonego kapitana pazura przerobionego na otwartą mapę i progresję w stylu hollow knighta, ech... No nic, może chociaż kiedyś przejdę oryginał bez kodów xD
  • Odpowiedz
A ja mam pytanie do was, czy ktoś z was pamięta PC wersję "Crime Killer" lub "Recoil"? Obie te dwie gry dla mnie są niegrywalne na Windows 11, a chętnie bym je obadał :(


@hacerking: Obadaj https://86box.net/ tylko pewnie będziesz musiał pobawić się z jakimś poradnikiem jak zainstalować na tym system i sterowniki aby działało optymalnie ewentualnie znaleźć gotowy obraz dysku.
biskup2k - >A ja mam pytanie do was, czy ktoś z was pamięta PC wersję "Crime Killer" ...
  • Odpowiedz
Pokaż mi równie dobrą grę platformowa wydana w 1998


@Itslilianka: na pc nie wiem, bo to nie moje czasy z tą platformą, ale generalnie jeśli chodzi o ten gatunek, 1998 to już jego schyłek i wszystko co było przełomowe już dawno wyszło.

Szczerze po Donkey Kong Country z 1994 nic mnie już tak nie zachwyciło z klasycznych platformówek 2D. Do tej pory lubię sobie odpalić na emulatorze. Z metroidvanii z
  • Odpowiedz