Wpis z mikrobloga

Mirki sąsiadka zarysowała mi kluczem auto, z powodu swoich urojeń, jej monitoring pada na moje auto, ale dziwnym trafem wyłączony, a to na przestrzeni lat nie pierwsza taka akcja.
Koszt naprawy to 2500 zeta, sprawa zgłoszona na policję, ale tylko czekam na umorzenie.
Jakieś pomysły jak się odegrać, i jak taka rysę w miaro tanio ogarnąć, fura 6 letnia, trochę szkoda.
Mogę monitoring zamontować, ale to mała wspólnota więc 2/3 zgody mam, ta jedna osoba bez zgody to wiadomo o kogo chodzi, mimo że swój monitoring zamontowała bez żadnej zgody.
#prawo #kiciochpyta #motoryzacja #dom #monitoring
Rumziiii - Mirki sąsiadka zarysowała mi kluczem auto, z powodu swoich urojeń, jej mon...

źródło: temp_file4999240061580633395

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Karton_ze_szklem to spowoduje odwety, typu podpalenie, kobieta leko mówiąc jebnięta, ac pół rok temu przestałem płacić, małe wspólnoty muszą mieć pełna zgodę, ona na nic nie ma, ale materiały zbieram od paru lat.
  • Odpowiedz
  • 0
Trochę tematów mam do skarbówki, ale ponoć mówią że kontrola z donosu więc będę miał odwet, a znając życie coś znajdą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yaszu to wiadomo od lat, zemsta za własne błędy, ale ja jestem winny bo się nie daje wciągnąć w rozprawy, które się toczą przeciwko
  • Odpowiedz
  • 0
@Karton_ze_szklem opłacę, bo stwierdziłem że 1600 szkoda jak przez 5 lat nic się nie stało, monitoring zamontuje plus dodatkowy w samochodzie parkingowy. Ale od paru dni mnie #!$%@?, bo wiem że umorzenie i szmata się w twarz będzie śmiać.
  • Odpowiedz
@Rumziiii: można się bawić w spuszczanie powietrza z opon
-odkręć zakrętkę
-patyczkiem lub wykałaczką naciśnij zaworek
Można smarem wd40 popsikać tarcze hamulcowe
Ale za przypalanie na tym grożą srogie baty
  • Odpowiedz
@Rumziiii skoro masz 2/3 zgody, to wystarczy w małej wspólnocie w ramach zwykłego zarządu, zwłaszcza że masz zamiar sam za to zapłacić. Musiałaby iść do sądu z tym, nawet bez żadnej zgody bym montował.
  • Odpowiedz