Wpis z mikrobloga

Cześć. Gram w G2NK pod siłę i broń jednoręczną 1H. Powiedzcie mi mam teraz około 50 siły. Jakbym znalazł eliksir siły to wypić go teraz czy zostawić na później jak przekroczę te progi u nauczycieli, że już więcej nie będę mógł się u nich uczyć?

#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwasixx: Jak na luzie dajesz rade to se zostaw. Jesli grasz na 1h to raczej nie #!$%@? smoczej zguby ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc w opór siły nie jest potrzebne
  • Odpowiedz
@kwasixx ogólnie używa się bonusów po przekroczeniu pewnych progów. Najwcześniej od 60, jeżeli jesteś cierpliwy i na koniec gry chcesz mieć więcej siły to bonusów użyj od 90. Wszystko rozbija się o koszt nauki. Każdy kolejny próg podbija koszt jednego punktu nauki o 1
  • Odpowiedz
@kwasixx: Zostawiaj wszystko na koniec. I nie słuchaj się ewentualnych rad, żeby wszystkie bonusy zużyć dopiero jak będziesz miał więcej niż 120 punktów siły, bo żeby wbić tyle siły, to musisz przed VI rozdziałem wybić prawie wszystkie moby na wyspie Khorinis i porobić wszystkie zadania, więc tak dopakowaną postacią nacieszysz się tylko przez ostatni rozdział. Dobij siłę do 100, maksymalnie do 105 punktów i wtedy zużyj wszystkie bonusy, żeby się
  • Odpowiedz
@kwasixx: jak nie grasz na modach to przynajmniej dobij te 64 siły bez wspomagaczy licząc a potem na spokojnie możesz łykać i brać każdy bonus, w wersji bardziej hardcore której nie polecam leiej jakbyś dobił tak z 94 siły ale ja zawsze dobijam 64 maks.
  • Odpowiedz