Wpis z mikrobloga

Wychowywanie dziecka w skrajnej biedzie powinno być kwalifikowane jako znęcanie się. Pamiętam jak za nastoletnich lat, moja dziewczyna miała kupowane ubrania (w tym buty) raz na rok. Jak jej się rozwaliły to ups, too bad, nie stać nas byś miała buty zimowe bez dziur ¯\(ツ)/¯ McDonald's widziały z siostrą jedynie na urodziny. Rozwój hobby? "nie mamy pieniędzy na takie bzdury". Komputer czy smartfon, by nie być wykluczonym cyfrowo? "nie mamy pieniędzy".
18+ lat wegetacji bo dorośli nie podumali.

#childfree #takaprawda #dzieci
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorsze że moja ex serio miała talent, i mogę sobie wyobrazić jak daleko by zaszła ze swoimi rysunkami i opowiadaniami, gdyby tylko jej rodzice mieli na sprzęt... no ale zamiast tego zrobili drugie dziecko. Może zamiast harować fizycznie na emigracji, siedziałaby teraz na studiach. Smutne. Po prost


@L3gion: feels.exe
  • Odpowiedz
odnosi sie do twojego placzu, gdzie tak wygladalo zycie wielu dzieci i te dzieci potrafia wiesc dzis normalne zycie i nie kazdy placze o tym na wykopie, chociaz akurat tu pewnie znajdziesz poklask ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Miglancu: Nom, taki papryk z moich studiów wiedzie sobie normalne życie jako broker ubezpieczeniowy - poszedł do roboty na studiach, żeby było co żreć między zajęciami. Co prawda gdyby
  • Odpowiedz