Wpis z mikrobloga

Dwa-trzy lata temu, kiedy jeszcze pracowałem w McDonald's w Krakowie (bo studia), chłopaki zawsze na rozpoczęcie i zakończenie #nocnazmiana puszczali tę piosenkę z głośników. Za każdym razem mnie to wkurzało, ale z perspektywy lat odczuwam dużą nostalgię. Tyle lat minęło, a wciąż bardzo tęsknię za Krakowem.

#krakow #mcdonalds #muzyka
SaintWykopek - Dwa-trzy lata temu, kiedy jeszcze pracowałem w McDonald's w Krakowie (...
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Lardor Lol, przyjedź do Leska(najbliższe mojej wiosce miasto). Mimo że mieszka tu tylko 5 tysięcy osób, ciężko znaleźć wolną ławkę, często ktoś na nich pije. Brakuje kawiarni i innych lokali, a wieczorem nietrudno, żeby ktoś cię zaczepił. Z mojej wioski kursują tam tylko dwa autobusy + jeden wieczorno-powrotny.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: no i? Nie masz obok siebie jeziorka, gdzie co sezon żyć się nie da bo przyjedzie patola chleją całe dnie w nocy też, że się spać nie da. Jazda na czołówkę pod prąd, stają gdzie się da nie patrząc na znaki zakaz wjazdu w weekend w żabce nic nie kupisz bo wszystko wykupione jak z PRL co róg pato deweloperka już cię sct straszą, wieczne korki zwężenia idź w
  • Odpowiedz