Wpis z mikrobloga

To krótkie podsumowanie chronologicznie:
- Barnej trojański zostaje ujawniony
- kilka dni po tym jest grzany temat wilmów na świnę peppę
- sum zaczyna wydzwaniać, ale jest zlewany
- w piątek sum wrzuca film gdzie łazi po Białym, po jakimś czasie go ukrywa
- w sobotę wypływa akcja plakatowa oraz pogróżki w stronę Barneja
- NARRACJA że to ustawka ze strony ważącej razem 300+ kilo
- NARRACJA się sypie, bo moderator wysyła pogróżki ze swojego maila zamiast z Jenifer Lopez
- Na kanał suma i peppy wpada film z pogróżkami w stronę barneja i plakatem
- nietypowy kierowca przyznaje się tam do tej akcji, słychać na razie niezidentyfikowaną lambadziarę mówiącą "długi film"
- film po jakimś czasie wpada na prywatny

Uszczypnijcie mnie, to się nie dzieje naprawdę. Przecież każdą rzecz przy tym "genialnym" planie oni koncertowo spierdzielili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzie oni mają instynkt samozachowawczy? Jeszcze bym może zrozumiał, jakby taki plan urodził się i był wykonywany przez jedną głowę. Ale tam były przynajmniej CZTERY osoby, które uznały ten masterplan nie ma wad: zleceniodawcy, moderator i podwykonawca. Do suma chyba nie dociera że raz, że się będzie musiał gęsto tłumaczyć co w białym robił, a dwa, że przez to że u niego na kanale to wylądowało on będzie pierwszym podejrzanym do przetrzepania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@cl-sr: Odklejeńcy przyciągani przez to uniwersum (zwłaszcza jego lateksową część) jak ćmy przez żarówkę zdają się nigdy nie kończyć, niesamowite to jest. XD
  • Odpowiedz
@cl-sr: dziękuje ci okuratny człowieku za bryka bo nie wszyscy mają czas to dokładnie śledzić a nie chvja nie idzie się w tym szybko połapać.

Odklejeńcy przyciągani przez to uniwersum (zwłaszcza jego lateksową część) jak ćmy przez żarówkę zdają się nigdy nie kończyć, niesamowite to jest. XD


@Wszebor: a mówili, że to niby knur przyciąga najbardziej wykolejone jednostki a tu klops, ktoś ma większą "grawitację" w sprawach nietypowości
  • Odpowiedz
  • 9
@NicolasLatifi: Proszę bardzo! Pierwszy weekend od dawna gdzie miałem więcej czasu na obserwowanie uniwersum, i naprawdę pięknie obrodziło inbami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy pedro opowiadał o deko gangsterce nawet by mi nie przyszło do głowy, że za parę lat porachunki w US17 będą w takich klimatach.
  • Odpowiedz