Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie remontu i nadszedł czas na zamówienie AGD do całego mieszkania, czy ktoś ostatnio z Was researchował może temat i wie, gdzie można podjąć jakieś negocjacje przy większych zakupach? Sieciówki typu EURO RTV AGD czy Media Expert to robią?

Czy któryś z producentów jest na tyle godny zaufania, że warto np. brać wszystkie sprzęty electroluxa, czy raczej research każdego osobno i branie np. Lodówki Samsunga, pralki Electroluxa, Suszarki Bosha itp..? ;d

Dzięki!

#agd #dom #budujzwykopem #promocje #elektronikauzytkowa #lodowka #pralka #mikrofala #mikrofalowka #remont #rtv #mediaexpert #eurortvagd #mediamarkt
  • 5
  • Odpowiedz
@donotletmein_: kupuj to co najtansze, reszta to bełkot marketingowy i cena wcale nie idzie za jakoscia, gwarancja czy czymkolwiek. A nie żal będzie jak za 3 lata zepsuje sie. Producenci leca w #!$%@? ze specyfikacja tak jak diesle lecialy w #!$%@? w usa
  • Odpowiedz
@donotletmein_: są takie promo, gdzie coś dają gratis. Ale jak nie ma to szukasz najtaniej.

kupuj to co najtansze, reszta to bełkot marketingowy i cena wcale nie idzie za jakoscia, gwarancja czy czymkolwiek.


@Wychwalany: Bzdura, ja kupuje zawsze Electroluksa ze średniej-wyższej półki i sprzęt działa ponad 10 lat:
- ostatnio wymieniłem
  • Odpowiedz
@Djelon bzdura, mam pralke beko 15 lat, mam lodowke mastercośtam 15 lat, mam najtansza zmywarke boscha 15 lat. Rodzice zmywarke Amica wymienili po ponad 20 latach bo zawias w drzwiach się wyrobil. Teraz kupiłem premium Electrolux, bosch i LG. Jedno gówno z oszukana specyfikacja.
  • Odpowiedz
@donotletmein_: to samo, też szukam sprzętu do mieszkania, byłem w lokalnym sklepie z AGD i czekam na wycenę, tam można negocjować ale trochę. Chociaż ja chyba wybiorę Mediaexpert albo euro RTV ze względu na raty 0%. Większość Electrolux, lodówka chyba a Samsung, okap pod szafkowy Amica za 500zl. Lodówka chyba Haier ze względu na ciszę
  • Odpowiedz