Wpis z mikrobloga

Z ukraińskimi zestrezeleniami rosyjskich samolotów jest jak z yeti każdy słyszał nikt nie widział 😂😂😂😂
#ukraina #rosja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P0PEYE: Zadziwiające jest to, że Ukraińcy potrafią czasem wrzucić nagranie potwierdzające jakiś atak 50km i więcej od frontu czy zdjęcia satelitarne, ale mają problem, żeby udowodnić zestrzelenie samolotu, który im lata prawie centralnie nad łbem xD. I to przy tak gigantycznym wysyceniu frontu w drony, kamery i itp ( ͡° ʖ̯ ͡°). Teraz przynajmniej nie wrzucili nagrania "poglądowego" z gry Arma.
  • Odpowiedz
@Szinako: A od kiedy rakiety przeciwlotnicze mają kamery i transmitują obraz na żywo? Odpalasz rakietę i ona lecie za samolotem który jest x kilometrów od Ciebie i tylko na radarze widzisz jak znika punkt. Jak samolot jest wysoko to szczątki jego rozsypią się na ogromy teren i to zapewne na terenie wroga. Naprawdę ciężko jest udokumentować zestrzelenie samolotu.
  • Odpowiedz
Teraz przynajmniej nie wrzucili nagrania "poglądowego" z gry Arma.


@Szinako: kolejny xD myslalem ze mimo wszystko jestes troche madrzejszy niz twoi koledzy z twitterowych trollowni, ale jednak nie. Dzisiaj znowu jakis samolot zestrzelili?
  • Odpowiedz
Odpalasz rakietę i ona lecie za samolotem który jest x kilometrów od Ciebie i tylko na radarze widzisz jak znika punkt


@karhu: Yhym, czyli znika punkt na radarze to skąd mowa o zestrzeleniu? Poza tym już kilkukrotnie Ukraina ogłaszała zestrzelenie SU-25 za pomocą naramiennej wyrzutni która takiego zasięgu nie ma. Dziwne, że już z 10 Su-25 zostało zestrzelonych, tak że szczątki spadły tak daleko że się nie udało nagrać.

Naprawdę ciężko jest udokumentować zestrzelenie
  • Odpowiedz
@Szinako: wrzucili, ale to nie byl film z zestrzelenia bo tylko idioci by tak pomysleli, dlatego sie zlapales, tylko film pogladowy. Z tego nowego nie ma filmu?
  • Odpowiedz
wrzucili, ale to nie byl film z zestrzelenia bo tylko idioci by tak pomysleli, dlatego sie zlapales, tylko film pogladowy


@robertkk: Yhym, czyli film poglądowy dokładnie jak napisałem wcześniej, ale pewnie translator na Ukraiński ci się zepsuł.

Z tego nowego nie ma filmu?


@robertkk: Jeszcze nie i wątpie, żeby się pojawił, skoro do kilku wcześniejszych do dzisiaj nic nie pokazali.
  • Odpowiedz
film poglądowy dokładnie jak napisałem wcześniej, ale pewnie translator na Ukraiński ci się zepsuł


@Szinako: no napisales w cudzyslowiu wiec wiadomo o co ci chodzi, ze twierdzisz, ze oni to zrobili na powaznie ze niby tamten film z ktorego walilo na kilometr gra komputerowa byl prawdziwy.

Chciales mnie oskazyc, a wyszlo jak zwykle ze to z twoim na ruski jest problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no napisales w cudzyslowiu wiec wiadomo o co ci chodzi, ze twierdzisz, ze oni to zrobili na powaznie ze niby tamten film z ktorego walilo na kilometr gra komputerowa byl prawdziwy.


@robertkk: Nie Saszka, nigdzie nie napisałem, że oni to zrobili na poważnie. Tylko ty to tak zinterpretowałeś. Nie wiem czy nawet największy fajniak twojego pokroju by się na to nagranie złapał i nie zauważył że to gra xD.
  • Odpowiedz
samoloty to starają się nie opuszczać strefy bezpiecznej, rakiety odpalane są z 50 km od celui szybko zawracają. Nikt nie lata nad linie wroga.


@Rasteris: Akurat Su-25 lata znacznie bliżej niż 50km. A były też nagrania gdzie latał bezpośrednio nad Ukraińcami i nagranie nie pochodziło wcale z początków wojny.
  • Odpowiedz
@Szinako: czasami trzeba. Ale ogólna zasada im dalej od celu odpalisz tym bezpieczniej. A Ukraińcy atakują też dronami i rakietami lotniska. Potem są zdjęcia satelitarne efektów. No i sami ruscy czasem przyznają, że coś stracili. Nie tak dawno wszczęli śledztwo w sprawie stracenia ich samolotu wczesnego ostrzegania, że to był atak terrorystyczny na nieuzbrojony samolot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz