Wpis z mikrobloga

chlop planuje jechac dzis w swiat rowerem na polnoc europy. Nawet nie moze zdradzic planow rodzinie, bo zaraz bedzie gadanie, ze jak to tak jedzie, i ze czemu samemu, i ze w takie wyjazdy to sie jezdzi z kims a nie samemu. A chlop nie ma z kim jechac, to jedzie sam. Jak chlopu sie cos stanie to nikt nie bedzie nawet wiedzial gdzie chlop jest...no chyba ze ojciec jakims cudem zainstaluje sobie znow strave...bo ostatnia to chyba wykasowal.
#przegryw
ChlopoRobotnik2137 - chlop planuje jechac dzis w swiat rowerem na polnoc europy. Nawe...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kornel-mir: ja bede spac pod chmurka/ tarpem . Ale beda tez hotele raz na jakis czas lub gdy bedzie burza. Ja lubie jezdzic i dac sie poniesc chwili, jechac gdzies jak mi sie fajnie jedzie, a bukowanie wczesniej noclegow puslo by to.
Np rok temu jechalem ze swinoujscia do gdanska, to mialem tak z 3 noclegi pod chmurka, a potem z 3 w pensjonatach ( musialem jechac z laptopem i
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: w sumie byłem ostatni raz parę lat temu i pod chmurką trochę się zraziłem ,tylko 2 noclegi ,ale w pierwszą noc tak się nie wyspałem ,że zabrało mi to cała przyjemność dalszej podróży. Potem niby trochę lepiej ,ale niesmak pozostał. Mimo wszystko rozważam ta ewentualnosc
  • Odpowiedz
Jak chlopu sie cos stanie to nikt nie bedzie nawet wiedzial gdzie chlop jest.


@ChlopoRobotnik2137: jest takie małe ustrojstwo satelitarne dla samotnych podróżników co jak raz dziennie nie naciśniesz guzika to z automatu wzywa pomoc do lokalnych służb i wysyła im Twoje współrzędne xD z abonamentem na miesiąc to z kilka stówek kosztowało i chyba też u----i można kupować xD
  • Odpowiedz