Wpis z mikrobloga

też tak macie, że np idziecie do łazienki siku i nagle po tym zaczynacie sprzątać umywalkę, prysznic, kibel, podłogę itp (pytam baby bo faceci to by prędzej nasrali na środku niż posprzątali) #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naksu: tak. Czasami tylko coś przetre na blacie i polecę z tematem, że wszystko posprzątam. Mimo, że i tak jest o wiele częściej niż jak tu baba mieszkała . Ogólnie mam tak, że zawsze wszystko sprzątam po sobie, że zawsze jest czysto. A baba ma tak, że nie sprząta po sobie od razu tylko dla niej jest sprzątanie wtedy kompleksowo jak już tylko wystarczy nasrać na środku.
  • Odpowiedz
@naksu: Faceci też sprzątają. Po przeprowadzeniu pewnych ankiet to osoby odpowiedzialne za sprzątanie toalet publicznych i nie publicznych jednoznacznie stwierdzają, że największy syf panuje w damskich toaletach. Więc z tym uogólnianiem, ze faceci jedynie syfią jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@naksu ostatnio byłem siku, ale coś nie dawało mi spokoju. Wewnętrzne poczucie dobrego smaku kazało mi coś zmienić. Zacząłem skuwac płytki i zacząłem kłaść nowe. Problem polega na tym, że prawilnie zacząłem od kibelka ku drzwiom. No i jak tu wejść na świeżo położone płytki? Poszedłem się wylać do zlewu do kuchni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Karton_ze_szklem ja ogólnie mam tak, że zawsze sprzątam po sobie, że zawsze jest czysto a chłop ma tak, że nie sprząta po sobie od razu tylko dla niego sprzątanie wtedy kompleksowo jak już tylko wystarczy nasrać na środku, teraz przez parę dni go nie było to jest czyściutko ale jak wróci to myślę, że góra dwa dni jak znów zrobi chlew
  • Odpowiedz
@naksu: teraz mieszkam tak, że można to ogólnie ująć w ten sposób, że w najgorszym przypadku ma być tak żeby nie było wstyd kogoś wpuścić. Zazwyczaj jak sąsiadka po coś wpada to jest "ale ty masz czysto".

I jak już się jakaś do mnie wprowadzi i zobaczę, że nie sprząta po sobie to w-----e ją szybciej niż się wprowadziła. Bo jak ma bałagan w domu to znaczy, że też lubi
  • Odpowiedz