Wpis z mikrobloga

Jest ciężko, po pół rocznej prawie abstynencji zapiłem i to w najgorszy sposób i w najgorszym momencie. 3 dni pełnego odcięcia podczas gdy moja różowa w szpitalu i rodzi bliźniaki. Obecnie w szpitalu leżę wbrew własnej woli po myślach s i halucynacjach których nie pamietam. Do domu powrotu nie mam, #!$%@? totalnie jestem, a lekarzom nie mogę nawet dać znać do końca bo mnie stad w życiu nie wypuszcza. Nie poddam się, nie teraz. Tak ogólnie taki #wysryw na #alkoholizm
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dave2291: Wg mnie, to Ty musisz ostro w głowie sobie poprzestawiać. Piszesz, że jesteś załamany, bo KOBIETA DO DOMU NIE WPUŚCI, to sugeruje, że jesteś mocno ukierunkowany na "ja" - "mnie" nie wpuści. Gdzie w tym wszystkim dzieci i ona? Kobieta, która powinna w tym momencie powinna mieć od Ciebie największe wsparcie, bo jest w takiej sytuacji w życiu, że zalewają ją hormony, jest w połogu (jeśli nie wiesz o
  • Odpowiedz
nie radzisz sobie z życiem ale wpadłeś na pomysł, żeby zrobić dziecko dziadu pijacki? Ogarnij się bo z takim starym twoje dzieci w przyszłości skończą tak jak Ty ewentualnie bedą się bujać po terapiach i to nie ze swojej winy
  • Odpowiedz