Wpis z mikrobloga

Skoro Rosjanie są tacy głupi to nie dadzą rady zestrzelić F-16? Prawda? W końcu jak głupi ludzie mogą być w stanie zestrzelić amerykański samolot bojowy z lat 70? F-16 mogą latać nad Ukrainą jak chcą i głupi Rosjanie nic im nie zrobią.


#wojna #ukraina #rosja #usa
Grooveer - Skoro Rosjanie są tacy głupi to nie dadzą rady zestrzelić F-16? Prawda? W ...

źródło: 1000021277

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Szinako: To zweryfikuj je w 5 minut, wejdź sobie na wiki, zobacz jakie konstrukcje miał zastąpić F-35, masz tam podlinkowane źródło. Ja wiem, na twoje profesjonalne oko inny kształt oznacza, że F-35 i F-117 mają kompletnie inne zadania, ale tak nie jest.
  • Odpowiedz
To zweryfikuj je w 5 minut, wejdź sobie na wiki, zobacz jakie konstrukcje miał zastąpić F-35, masz tam podlinkowane źródło


@hoodoovoodoo: Program F-35 był jednym z powodów (małych) dlaczego F-117 wycofano, ale twierdzenie, że F-35 to zastępcą bombowca F-117 to już robienie kurtyzany z logiki wyższego stopnia. Jak już szukasz zastępcy F-117 to może poczytaj o bombowcu B-2. Po prostu mając F-22, B-2 i wkrótce F-35, posiadanie F-117 przestało mieć
  • Odpowiedz
@Szinako: Tak mogę, że część zadań F-117 przejął wcześniej też F-22. B-2 to zupełnie inne przeznaczenie. Przestań patrzeć na kształt. Popatrz może na literki (podpowiem - F, B - ta druga ma więcej kresek, po tym poznasz). Nie ma takiego "programu" jak F-35, swoją drogą - ale może poczytaj sobie o MRF, A-FX, CASL, JAST z których wyłonił się JSF.

Nie wiem, jak ci to przetłumaczyć - masz podane źródła,
  • Odpowiedz
Popatrz może na literki (podpowiem - F, B - ta druga ma więcej kresek, po tym poznasz).


@hoodoovoodoo: I kolejny fikołek. Z F-117 jest taki "fighter" jak z ciebie specjalista xD. Wiesz może, że F-117 nie ma możliwości walki powietrze powietrze i nie przenosi takiego uzbrojenia? Tyle jest właśnie z tej literki F w jego nazwie.

Dobra z mojej strony to tyle. Nie mam na ciebie czasu, bo opierasz wiedzę na Wikipedii "zweryfikowanej przez międzynarodową społeczność"
  • Odpowiedz