Wpis z mikrobloga

To prawda, że Tajfun jest obrażony na Sylwka jak nigdy do tej pory? I dlatego wczoraj go nie było i dzisiaj nie ma przez to strima?
Biedny Rafał chciał tylko parę groszy za ostatnie strimy, żeby kupić sobie piasta i setkę () (żeby tylko się nie skończyło tak, jak z Siwym, który też potrzebował 50 zł, a nie dostawał żadnych pieniędzy za strimy i był tylko gnojony na każdym kroku)
Pamiętacie, jak Sylwek zawsze trzymał Tajfuna w przekonaniu, że on to może w każdej chwili wybrać sobie od niego 500- 1000- 5000 zł? Tajfun naiwny "odkładał" sobie zawsze te pieniądze u niego.XD Teraz jak dostanie 50/100 zł raz na 10 strimów, to jest święto. Od pewnego czasu przychodził tylko za kupienie mu tytoniu, kilku piw i wódki i tylko dlatego siedział na strimie, bo inaczej by się nie napił i nie popalił.
Sylwek ogólnie dobry jest w kłamaniu i oszukiwaniu tych lumpów (i widzów też), by nie musieć im płacić, nawija im ciągle ten makaron na uszy, że ZUS, tu podatki, tutaj informatyk chce 50 tysięcy za stronę itd.
Tajfun pewnie wróci za kilka dni i będzie się to toczyło dalej, ale na dłuższą metę źle się to skończy dla Sylwka.
#bystrzaktv #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nie_Klame: on jest co drugi dzień obrażony na Sylwka jak nigdy do tej pory. Nie było go wczoraj pewnie dlatego, że była Magda, a oni mają kosę. Możliwe też, że dlatego, że Tajfun rozwalił telefon i ciężko się z nim skontaktować. Jeżeli chodzi o płacenie aktorom, to największy błąd bystrzaka to to, że ich rozpasł dając takiej magdzie po 300-400 złotych. Za co? Mają dach nad głową, alko i fajki.
  • Odpowiedz
Tajfun pewnie wróci za kilka dni i będzie się to toczyło dalej, ale na dłuższą metę źle się to skończy dla Sylwka.


@Nie_Klame: było pisanie nie raz że upadnie przez własną chciwość jak większość w tej branży
  • Odpowiedz
myslisz, ze ja nie wiem kim jesteś?


@lamentintertowykidsbezzycia: Skąd niby samozwańczy "Bystrzak" miałby wiedzieć, kim jestem? XD.
Chyba że Ty znasz tych wykopków zawsze tak samo, jak Tajfun zna te wszystkie osoby z imienia na OME XD.

z prawdą to ty masz tyle wspólnego co siwy
  • Odpowiedz