Wpis z mikrobloga

Mam dobrą siostrę pomaga mi szukać pracy. Przesłała mi link do oferty gdzie należy wysłać mail z CV. Prosto, ładnie. Praca to magazynier. Dostałem odpowiedź szablonową. Mam wejść w link i ściągnąć jakiś test ankietę. Ok, wchodzę i jakaś podejrzana strona. Klikam, ze chcę pobrać pojawia się okno i 7 możliwości pobierz plik.

Każdy ma jakąś podpowiedź jak się najedzie. Podaj numer telefonu, skanuj bug, wygraj coś tam. O co chodzi? Pracodawca chcę ode mnie bym wchodził na stronkę hostujmy.pl i coś pobierał. Spotkał się coś z takim czymś. Teraz mam obawy, bo wysłałem tam swoje CV będąc przekonany, że jest to prawdziwa osoba. Mogę być w dupie, jeśli ktoś na stronie o pracę specjalnie zakłada takie fałszywki by wyłudzać dane osobowe. Siostra chciała dobrze i ufam gdzie sprawdza i chodzi po necie. #kiciochpyta #szybkaporadadlamirka #praca #cv #mail #szukaniepracy #pomocy
  • 4
@Logan00: Nie wpisuje nigdzie numeru no i na szczęście mam na kartę. Pół biedy Mirki takie naciąganie, ja jak palant wysłałem swoje CV. Ja tam nawet zdjęcie mam (#!$%@?, bo #!$%@?), dane, wszystko.