Wpis z mikrobloga

Łeb złodziej i oszust wciąż brnie w zaparte. Ani razu nie wspomina o tym co się stało, że oszukał dziecko na gramaturze i że to u niego w lokalu normalna praktyka - nie przeprosił za to. Kreuje sytuację (fake filmik- pocięty) że on jest ofiarą tutaj i jego żonka. Oni nie marnują jedzenia i dlatego #ksiazulo dostał więcej -_- czaicie? Do tej pory typ kłamie tylko teraz na filmie. Cancel i tyle
Nie widzę szans dla łba - może w końcu spłaci swoje długi a nie żeruje na czystym koncie konkubiny oszukując dalej ludzi
Raz już miał szansę - został z długami
Drugi raz dostał szansę zerując na kobiecie swojej i znów klapa. Gościu won na produkcję robić 18h na dobę
#ksiazulo #facebook #wykopefekt
KrzysztofZimnoch - Łeb złodziej i oszust wciąż brnie w zaparte. Ani razu nie wspomina...

źródło: IMG_4255

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: już willa karpatka miała zwijać żagle po internetowym linczu a wystarczy spróbować złożyć rezerwację i się okazuje ze prawie całe wakacje mają pelne obłożenie
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: przecież on tak nieudolnie kręci że głowa mała, skoro miał nagranie dlaczego nie pokazał jak nakłada mięso? Jak wyglądała pita przed zwinięciem bo o to się rozchodziło że pita była wręcz nabita mięsem a on myśli że odwróci uwagę jak powie ludziom że dał dwie pity xd
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: jprdl, chlopie ale sie zesrałeś o jakiegoś kebaba XD po drugie gdzie oszukał młodego? Jeśli już to młody dostał co najwyzej normalnego kebaba a ksiązulo 'od serca'. Nie masz ważniejszych rzeczy do roboty?
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: wqrwił mnie tym lamentem. Z drugiej strony myślę, że może nie odbije się to negatywnie na jego dochodach. Tak sobie myślę, że gdyby do mojego ulubionego kebaba w powiatowym przyjechał książulo i wyszłaby taka drama to raczej nie zaprzestałabym tam chodzić, no bo niby dlaczego, jeśli chodziłam, smakowało mi i ogólnie byłam zadowolona zawsze? On najbardziej sam sobie szkodzi aroganckim odpisywaniem ludziom w internecie.
  • Odpowiedz