Wpis z mikrobloga

Cała ta sprawa z CPK śmierdzi mi strasznie lobbingiem i ogromną kampanią medialną po to by przepchnąć ten cały projekt a rząd na to poszedł, tylko pozmieniał kilka rzeczy w planach przez co część lobbystów, pewnie na przykład ten cały Wilk (którego cała działalność internetowa to właśnie tylko promowanie CPK od paru miesięcy) mniej zyska, albo może i wcale. Ja do CPK jestem raczej neutralny, ale tak intensywna kampania internetowa, która doprowadziła normalnie do stworzenia sekty, sprawia, że jakoś coraz mniej przychylnie patrzę na ten projekt i mam coraz większe obawy, że ostatecznie wyjdzie z tego jakiś bubel i niewypał w kontekście najbliższych kilkunastu lat.

#polityka #cpk #lotnictwo #transport #twitter #propaganda
  • 2
  • Odpowiedz
@Kagernak: Plan na dojenie przy CPK był sprytny, tylko przypadkiem WIELGIEMU STRATEGOWI z Żoliborza noga się podwineła w październiku (Ile to już razy kolano operowano żeby było jako tako, to i jest skutek). Teraz bajerant z wybrzeża kombinuje czy idzie na tym co ugrać czy jednak nie. Pierwsza myśl była taka że nic da się ugrać to już na początku wszyscy słyszeliście. Ale bajernat z wybrzeża to nie jedyna osoba,
  • Odpowiedz