Wpis z mikrobloga

@Koner1391: nie każdy kto lubi takie zabawy jest transem. Martin Gore z DM też maluje paznokcie i przebierał się w sukienki a pewnie bzyknął w czasie swojej kariery więcej lasek niż każdy jeden z was na tagu, no offence ;)
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: zadajesz poważne pytanie na hejtowym goownowpisie. Nie otrzymasz merytorycznej odpowiedzi.
Tutaj prawda się nie liczy, ważne żeby użyć obraźliwych słów kluczy: trans; pdf; alkoholik; cambodia; itp.
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: @Koner1391 @imdb Jest to bardzo delikatny temat. Dlatego zwracam się do wszystkich z prośbą by się z Filipa nie naśmiewać. Lekko on z ormowcem Muminem to on nie ma. Co Filip zrobi ze swoim życiem jego sprawa.
Zauważyłem, że powtórzył się wątek o mitomańskim wykształceniu Filipa czy pracy jako grafik. To wymysł Muminków, nie samego Flipa.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: niech coś postanowi, bo jak będzie się tak męczył, to nic z tego nie będzie, musi walnąć pięścią w stół i pójść na swoje, nie ma 15 lat, a jak chce być terroryzowany przez ojca, to jego sprawa
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Dokładnie podzielam zdanie.. Filip to Filip! Don Felippe, jak go nazywam, nie raz, nie dwa pokazał w swoich "filmikach" prawdę, nie raz nie dwa nie obyło się bez gorzkiego komentarza! Nie do końca bronię, ale uważam, że aż na taką krytykę i nagonkę nie zasługuje! Ot moje zdanie!
  • Odpowiedz
@Koner1391: Tam się odgrywa klasyczny syndrom sztokholmski. Mumin terroryzuje tam całą rodzinkę. Filip z emocjami ledwo sobie radzi. Nawet jak się postawi po krótkim czasie zżerają go wyrzuty sumienia, że to jest jego ojciec on krzywdzić go nie chce. Filip chciałby wrócić do UK właśnie po to by zadbać o swoje zdrowie i być przede wszystkim sobą. Mumin z drugiej strony bardzo mocno się stara by Filipa uziemić różnymi sposobami.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: z Twojego wpisu wynika, że nie ma wyjścia i musi siedzieć do końca z rodzicami, a ja uważam, że w życiu nieraz trzeba podejmować trudne decyzje, On jest jeszcze młody, będzie siedział z rodzicami do czterdziestki-pięćdziesiątki? a później zostanie sam jak palec? jego lata dorobku zarobkowego uciekają, a drugie, to kwestia zdrowia, teraz zaniedba, później tego nie odbuduje
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Każde pokazanie ja, dla Filipa kosztuje, przynosi czas odchorowania, takich "chłopaków", jak Filip jest na pęczki, fakt on dzięki "Rodzicom" jest na YT, a czy chciał, a nawet jeśli to w takim kontencie?
  • Odpowiedz
@Vendigoo: i co później zrobi? będzie do końca życia najmował dom//mieszkanie? oni nie mają nawet swojej nieruchomości, owszem znajomi mieszkają z rodzicami, ale dostaną spadek po nich, a on dostanie tylko długi
  • Odpowiedz