Wpis z mikrobloga

itam itam, stejstony słaaawek, ogunie śmiać mi się chce tego typu, że niby olgierdano tivi, z tym #!$%@? wie kim, ten siota, a nie powiedziałem - łysa pała. Że niby kredytu? Że niby kredytu na foltaike brałem?? KURRRWA, co wy gadacie!? A no ta zapomniaem. Fejmu się kcecie nabić co? Mmm tojitoo. Ty balaronie jeden! Ty Olgierdano tibi #!$%@? z dupy wyjęty KHURRRWA. Trzeba mieć nieźle #!$%@? w gówce jak ty. Ale #!$%@?ć cię, krótko na temat. No ta, baleron... No wygląda jak barelorn, #!$%@?. Ja, z tymi jeszcze okularkami, okurarami, #!$%@?. BALERON! Powiedz, kiedy ty widziałeś barerona z okularami? chyba tylko #!$%@? ty! Olgierdano, chyba ty #!$%@?! Chyba ta. Taki baranon KURRWA! Czeba być ciotą jak on. Taki baleron z okuralami? Okularami? Jaa #!$%@?ę no ta. Weź trochę, idź na siłownię, przyt, troszkę schudnij boo... Jak będziesz tył, to będziesz gówno, a nie czlowiek. Trochę schudnij chłopie, no bo wyglądasz... NIEMIŁO! Baleron... Z okurarami HHHHHHHHHH, śmie-śmieszne jest. Do dziś mam z tegobe ubaw, do popafy! benc

#bonzo #kononowicz
Agresywna_Szyba - itam itam, stejstony słaaawek, ogunie śmiać mi się chce tego typu, ...

źródło: baleronbezokularow

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz