Wpis z mikrobloga

Czy znając przepisy ruchu drogowego oraz pierwszą pomoc jestem w stanie z marszu zdać teorię na kat. A bez klepania testów?
Poszedłbym to zdać ale nie chce mi się uczyć kompletnie :D

#prawojazdy #motocykle
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spiritus nie. Rób testy. Ja tak poszedłem kurde geniusz - gdzieś mi się testy zapodzialy ale przecież iq 120.
Oczywiście oblałem - największy wstyd w życiu. A tak to po godzinie już wszystko się zna na pamięć.
  • Odpowiedz
@spiritus: mi się 23 temu udało. Tylko od tamtej pory sporo się w tych kwestiach zmieniło. Nie płaciłem lapówy, po prostu znajomość kilku zasad i sztuka logicznego myślenia pozwalała je zdać bez problemu
  • Odpowiedz
@spiritus: jak wiesz na jakim holu można holować motocykl, albo z jaką prędkością można jechać z pasażerem w wieku 7 czy tam 10 lat po drodze szybkiego ruchu to pewnie, ale jak jeździłeś tylko samochodem to uwalisz na pytaniach specjalistycznych.
  • Odpowiedz
@spiritus: jestem w trakcie tego co ty i no nie zdasz. Owszem przepisy znam, ale jak ja zdawałam to te testy nie były takie #!$%@? podstępne, chciałam zrobić szybko za pierwszym razem za pewniaka i trzeba na spokojnie zwracać uwagę na szczegóły
  • Odpowiedz
@spiritus: Zadaj sobie pytanie czy wiesz jaka jest minimalna odlegość na drodze pomiędzy kolumnami motocyklistów oraz z jaką prędkością możesz przewozić dziecko do 7 lat. Jeżeli znasz odpowiedź to nie musisz się uczyć a jeżeli nie to przyłóż się do pytań specjalistycznych.
  • Odpowiedz