Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam TV 75 cali z jak najlepszym stosunkiem cena/jakość, ale planowałem ok. 5k-7k . Głównie będę na nim oglądał sport + tv + yt + netflix. Odległość od kanapy to 3,5 metra około. Pokój jest dosyć jasne ale nie jakoś bardzo, zależy mi na spoko kątach, bo chciałbym go oglądać z kuchni :D Coś polecicie? Wrzucam ankietę, bo nawet nie wiem na jaką technologię sie decydować. Chętnie wysłucham argumentacji i propozycji konkretnych modeli. Wstępnie zachęcił mnie TCL 75C745.

#telewizory #tv #kiciochpyta #rtveuroagd #rtv

Co wybrać?

  • MiniLED 22.2% (4)
  • QLED 16.7% (3)
  • OLED 61.1% (11)

Oddanych głosów: 18

  • 15
  • Odpowiedz
@Queen14K: Oled 77" to koszt 12tys w górę. No jest trochę różnicy xd
Czy oled ma sens? Ja jestem ślepy, widzę różnicę ale czy na tyle aby płacić 2x więcej? Raczej nie. 1-2tys więcej no może bym dał. Ale nie więcej. No fajnie wygląda oled, są cienkie jak szkło w 2/3 swojej budowy, czerń ładnie oddają. Ale ja bym wolał tą gorszą technologię ale np. większy rozmiar.
Ale mało oglądam
  • Odpowiedz
@Queen14K: Do 75c745 porównywalny. Ta sama technologia. TCL tańszy i ma wyższą częstotliwość. No i systemy mają inne.
Jak się tlc nie boisz to ja bym go brał. Myślę, że jest ok. To nie jest marka krzak. Imo Samsung ma jedynie ładniejszą stopę xD Ale i tak dobrze, że jest to centralna stopa, bo dla mnie obrzydliwie wyglądają te dwie nogi po bokach. Ale i tak półokrągła stopa w LG
  • Odpowiedz
@Vadzior: za niecałe 9.8k z miesiąc temu udało mi się kupić LG G2 77 i w sumie bardziej od aktualizacji oprogramowania co pewnie jeszcze z 2-3 lata powinna być, bardziej się cieszę z tej gwarancji na matryce przez 5 lat, ale mam nadzieję że nie będę musiał korzystać :D
  • Odpowiedz