Wpis z mikrobloga

@goferek: Weź kuźwa, na magisterce pracowałam już w korpo i jak czasem słuchałam wynurzeń jakichś wykładowców na temat pracy w firmach prywatnych i tego co te firmy będą od nas oczekiwać to miałam takie XDDDDDDD

Dziady leśne nigdy nie pracowały w żadnej prywatnej firmie, a próbują się mądrzyć XD
  • Odpowiedz
@goferek o jak moja dziołcha, co ma dr.n.med, wiedze z sekwencjonowania DNA jakiej nie ma w kraju prawie nikt, a wstydzi się dać dr w podpisie, bo uważa, ze to wygląda jak snobizm xd
  • Odpowiedz
@goferek: Ten mem zawsze przypomina mi takiego doktorka z moich studiów, który akurat wtedy robił habilitację i trochę nam o tym opowiadał - jak wygląda komisja, ile to #!$%@? się, bo np. musiał swoją książkę zawieźć do biura w PKIN na płycie CD (xD). Ale jednocześnie mocno mu siadło to, że został tym profesorem i kazał nam tak sobie od razu tytułować, a na jednym seminarium kazał nam #!$%@? czytać
  • Odpowiedz
@goferek: ja przypadkiem dowiedziałem się po ponad dwóch latach, że ziomek który sobie siedzi cicho u mnie w zespole, automatyzuje testy, dowozi robotę na czas, zupełnie niczym się nie wyróżnia ma doktorat z matematyki i dalej działa na tym polu. Testowanie pozwala mu na nie przejmowanie się rachunkami, a dzięki temu może rozwijać swoją pasję, szanuję w opór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: najwięcej o swoich tytułach na moich studiach ględzili najwięksi debile wśród wykładowców, którzy te tytuły zawdzięczają jedynie kuciu wszystkiego na blachę do swoich egzaminów, a później pisaniu bzdurnych artykulików.
Natomiast największym luzakiem był o dziwo Prof. Dr hab. z ogromną wiedzą i charyzmą, a największą debilką i zawistną #!$%@?ą była pani mgr ze wsi, która lasce obniżyła ocenę roczną za niezwrócenie się do niej per prof. tylko per mgr
  • Odpowiedz
@goferek: Ilekroć pojawia się ta ilustracja to mam ochotę zaplusować; nauczycielki w podrzędnym ogólniaku - PANI PROFESOR albo nie odwrócę głowy, facet z czterema doktoratami na uczelni technicznej, poza tym przedsiębiorca
z sukcesami, pionier w bioinżynierii - Mówcie mi po imieniu xD
  • Odpowiedz