Wpis z mikrobloga

Proszę o podpowiedź - rodzina leci z lotniska we Wrocławiu, a potem wracają pociągiem na dworzec Główny. Niestety lot jest w środku nocy, więc nie dojadą do Wrocławia ani autobusem podmiejskim ani szynobusem. Pomyślałem, żeby zaparkowali na parkingu NFM i autobusem 206 dojechali na lotnisko a po powrocie z dworca Głównego jest blisko do NFM. Parking 30zl/24h.
Jakiś inny pomysł? #wroclaw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PepeXD: Co tam robi w tej historii to auto które ma zaparkować na Dworcu Głównym? Bo jeśli mają już parkowac autem to niech parkują obok Lotniska. Ceny nie są zaporowe obecnie i nie będą musieli tak kombinować.
  • Odpowiedz
Jak @Darth_Gohan powiedział lotnisko jest spoko opcja jeżeli będą brali parking długoterminowy D to trzeba dołożyć kilometrowy spacer bo on jest zawsze zabity
  • Odpowiedz
  • 0
@Darth_Gohan: z uwagi na wylot o 5 nie mają jak dojechać autobusem/szynobusem spod Wrocławia i muszą dojechać autem z wioski.
Lecą samolotem z Wrocławia do Warszawy, a wracają pociągiem na dworzec Główny. Zostawienie auta na lotnisku oznacza konieczność wycieczki po nie. Lecą w niedzielę, wracają we wtorek. Chodzi mi o to czy jest coś bardziej opłacalnego niż NFM.
@Vimes @Hmrogrz @Poldek0000
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to czy jest coś bardziej opłacalnego niż NFM.


@PepeXD: Stanąć na darmowym parkingu w okolicach Dworca Głównego, a na lotnisko pojechać MPK.

Druga opcja.
Zostawić auto na Magnolii. Z Magnolii podjechać Uberem. Przy powrocie wysiąść na Wrocław Mikołajów, a nie na
  • Odpowiedz
z uwagi na wylot o 5 nie mają jak dojechać autobusem/szynobusem spod Wrocławia i muszą dojechać autem z wioski.


@PepeXD: a to nie mogą po prostu zostawić auta na parkingu pod lotniskiem? Już wolałbym zapłacić trochę więcej i nie kombinować z jakimiś dziwnymi dojazdami.
  • Odpowiedz
@PepeXD: Masz też parking pod dworcem, choć nie wiem jak tam z cenami. Można też zostawić samochód na lotnisku i z dworca na lotnisko wrócić taxą, pewnie wyjdzie to taniej. Dobrą opcją jest sprawdzenie czy pociąg jedzie przez Mikołajów, tak jak pisze @Darth_Gohan
  • Odpowiedz
Masz też parking pod dworcem, choć nie wiem jak tam z cenami.


@Iudex: On jak ostatnio sprawdzałem to wychodził drożej niż NFM. Poza tym wydostać się z niego w normalnych godzinach to dramat.
  • Odpowiedz