Wpis z mikrobloga

Obejrzałem materiał tvn uwaga o ''kinder mafii'' (bawi mnie ta nazwa) i zastanawia mnie jedno. Gdzie jest Maja Staśko, Sylwia Spurek, posłanki lewicy oraz podobne osoby w momencie tymi memicznymi przemocowymi osobami co chwilę okazują się kobiety które maltretują inne kobiety ,teraz już przemoc nagle nie ma płci? Gratulacje, takie efekty właśnie między innymi powoduje to, że dziewczynki czują się bezkarne ze względu na to jakiej są płci, ciągłe wmawianie im, że są tymi lepszymi bardziej dorosłymi, dojrzałymi. Już nawet nie pisząc o tym, że to z chłopców/mężczyzn próbuje się robić zwyroli myślących tylko i wyłącznie o jednym i wykorzystywaniu seksualnym kobiet a to 14-16 latki wrzucają takie zdjęcia jak poniżej same z siebie bo chcą pokazać jakie to one zajebiste nie są, jakim gorącym towarem są (zdjęcie z tvn uwaga). #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #prokuratorboners
Cztero0404 - Obejrzałem materiał tvn uwaga o ''kinder mafii'' (bawi mnie ta nazwa) i ...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-07-05_042951_uwaga.tvn.pl

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
to na pewno nie jest czternastolatka na tym zdjęciu! przecież czternastolatki to są małe dzieci, dziewczynki które są wykorzystywane!
oh wait............
  • Odpowiedz
  • 13
to na pewno nie jest czternastolatka na tym zdjęciu! przecież czternastolatki to są małe dzieci, dziewczynki które są wykorzystywane!

oh wait............


@Damntrain: Wiadomo 14-latki to grzeczne dzieci, szczególnie jak idziesz do koleżanki po zeszyty bodajże w 2 klasie gimnazjum bo cię nie było na lekcjach a ona się zapomina i daje ci zeszyty obok których leży wielki duży sztuczny penis należący do niej ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
baby same się seksualizuja niezależnie od wieku, 14 czy 24 - świeci cyckami i dupskiem w internecie


@Damntrain: Ja pamiętam takie sytuacje jak miałem 14/15 lat, że były laski które doslownie dawały tylko w dupę bo się bały, że matka zobaczy, że się ruchały jak pójdą do ginekologa na pierwszą wizytę więc o czym my mówimy.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 to u mnie pamiętam jeszcze w podstawówce pod koniec taka Eliza chodziła z chłopakiem 25-26 lat, odbierał ją ze szkoły itp xD w karty raczej nie grali ( ͡º ͜ʖ͡º) co ciekawe nikt nie miał z tym problemu chyba xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Damntrain: To u mnie też coś takiego było, jak poszedłem do liceum była taka młodsza laska która miała 15 lat chodziła z typami po 20-25 lat i sobie do zdjęcia t-shirty tak naciągała, że to jak sukienka wyglądało XD Ogolnie laska była chyba 2 lata młodsza i do każdego się kleila do mnie też jak tam byłem w 3 klasie gimbazy a ona pierwszej XD
  • Odpowiedz
  • 4
@Damntrain: Ja mam generalnie największy problem z tym, że w naszym społeczeństwie jest taka bardzo dziwna maniera, że te nastolatki w momencie kiedy maja z tego korzyści jakieś są dorosłe i dojrzałe, ale w momencie kiedy mają z tego korzyści są znowu dziećmi a tak się nie da.
  • Odpowiedz