Wpis z mikrobloga

#kononowicz #szkolna17 #us17 #centaurzbielska #patostreamy #majorsuchodolski #mexicanot #barney
Praktycznie każdej z bardziej znanych postaci z Uniwersum Szkolnej 17 można przypisać choć jedną rzecz, która jej wychodzi/wychodziła. Kononowicz umie pisać donosy jak profesjonalista. Mexicano jest dobry w przebierankach i odgrywaniu ról. Major umiał tworzyć niepowtarzalne wiązanki, którymi gasił Konona. Jan Łoś był mistrzem w rąbaniu drewna. Barney zawsze pierwszy pędzi na pomoc Kononowiczowi i ratuje go od zgonu. Profesor Tomasz pisał własną poezję. Kosno od lat bez wysiłku przygarnia dotacje, które mu nie przysługują. Olgierdano zbiera i publikuje najlepsze haki na Lateksów.
Nasuwa się więc pytanie: W czym dobry jest Sławuś? Co mu się do tej pory udało? Na czym się zna?
Ciekaw jestem waszych odpowiedzi.
Image546 - #kononowicz #szkolna17 #us17 #centaurzbielska #patostreamy #majorsuchodols...

źródło: IMG_20240704_213548

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 2
@bezpravkano207: Szczerze to poza jego okresem największego chlania, nie pojawiało się prawie nic dobrego. Właśnie jak dla mnie wyjątkami były niektóre parodie, które nagrywał. Reszta to nuda, kłamstwa, pseudo filmy podróżnicze i komentowanie Szkolnej, od której miał się dawno odciąć.
  • Odpowiedz
@Image546: na monetyzacji knura. Nikt na nim takiej kasy nie trzepał jak on i nikt nie robił miesięcznie tylu wyświetleń. Dodatkowo monetyzuje knura nadal w momencie gdy tam się chyba dosłownie nic nie dzieje z 3 lata oprócz kilku jakiś małych afer a od 3 lat nadal kasę zarabia. No i na tym, że mu kanał nie spadł nigdy mimo, że jest najbardziej atakowanym kanałem w tym uniwersum czyli wie
  • Odpowiedz
Sradek jest doskonałym mistrzem marionetek, pod warunkiem że owe marionetki to upośledzone osobny typu majora i konona. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak i utrzymywaniu się mimo wielkiej niechęci każdego się na stanowisku najgorszego redaktora
  • Odpowiedz