Wpis z mikrobloga

@odyn88: Parafrazując zwyrola, Odyn co ty pier*olisz. Przecież Jaca dopiero co poszedl do przeglądu sportowego tańczyć na grobie (o ile taki jest) Mateusza i opowiadać swoje chore historie z mocnymi atakami w stronę partnerki świętej pamięci Mateusza.

Oczywiście zaraz przed ogłoszeniem jego walki, oczywiście jest w posiadaniu dokumentów o których wiedział tylko on, oczywiście sprawa zajmuje się prokuratora i oczywiście on się tylko broni i robi to akurat teraz bo
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: jestem suporterem jacy jako frik fajtera ale w jego wersje nie uwierze chocby mnie przypalali XD za duzo sie dzieje wokol typa- zwyklego chlopa takie akcje mozna spotkaja raz w zyciu a ten co pol roku jakaś afera i ZAWSZE NIEWINNY XD kto by chcial wykonczyc takiego de facto NO NAMEA?
  • Odpowiedz
@sablewski69: To jest ten sam case co Magical, wszyscy chcą ich zniszczyć, wszystkie problemy przez kogoś, każdy wbija nóż w plecy.
Jedyna różnica to, że Zwierzyńscy po prostu byli głupi i biedni a dzieci urodziły się z fasem. Murańscy to wyrachowani socjopaci.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: akurat nie do konca sie zgodze, medzikal wychowal sie wsrod patusow a ci najbardziej nie lubią jak ktoś wybija sie ponad nich.jednak sam sobie tych petard nie wrzucal czy tam nie wzywal strazy pożarnej - mogl sobie nakrecic na bani ze chca go zniszczyc.

No a tu Jaca z nikąd, kreci sie wokol gangusow i (wtedy) nikomu nei znanego arka tancule zaczepia stojac obok popka, potem popka gania itp
  • Odpowiedz
@sablewski69: Tzn może nie do końca wyjaśniłem co mam na myśli. Chodziło mi o to, że według menelicy i synka siedzieli przez Jacka, bo to nie była wina tyrania jacy przez goche i rękoczynów albo trzymania ich na kamerach i podlewania alkoholem.

Magical chodził po hotelach klubach i załatwiał sprawy prywatne a content robili taki Baobab tyrany od pdfa, pezet tyrany donejtami o ojcu, Jaca donejtami o dzieciach, czy goha
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: no ale masz tu osobe która byla maltretowana w dziecinstwiei egoizm pewnie nei raz ratował mu skóre (jak masz mało nie chetnie sie dzielisz- taki test zrób; ludzie z bogatych domow nalewaja do skzlanki i pija po łyku, ludzie z beidnych pija z butli albo wypijaja pierwsza szklanke na raz) i nic dziwnego ze jak sie "dorobił" to zapomniał o bożym swiecie.

a muranski co by nei gadac jest z pelnej rodziny, ojciec normalna praca, matka tez.
Miał syna, nie brzydką żone i jakis tam majatek a odpi3rdala szajs ktorego zaden normalny 50 latek by sobie nie życzył.

ciezko poronwac te dwa przypadki bo to supełnie inne schematy, jakieś podobienstwa moze i sa ale wynikają z zupełnie
  • Odpowiedz
@BamBamBigelow: pokaz mi gdzie zbiłem z nim piątkę? (ʘʘ) przeraża mnie fakt, że oczekiwania mają co nie którzy by na akcji charytatywnej robić patologię xD nawiązałem znajomość tylko z jedną osobą na tej gali a tak to trzymałem się cała galę na uboczu :) lepiej odpal protokół talerzyk xd i obejrzyj sobie moje namaszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sablewski69: Dużo racji w twoich słowach. Wiadomo, że nie wiele osób w to wierzy o ile ktokolwiek, no i oczywiście to są freaki mają być dymy i igrzyska ale to jest jednak za dużo i przyklaskiwanie mu tutaj jest chore.

Kolejna kwestia, że jeśli to są osoby będące mocno w tym świecie, zarabiające pojawianiem się na galach i mocnej obecności w Internecie niech sobie gadają co chcą, wyciągają na siebie
  • Odpowiedz