Wpis z mikrobloga

#spolkazoo #spolka #prawo #jdg #biznes

Cześć wszystkim.

TL;DR - Wrzucam linka na YT dotyczącego omówienia umowy spółki z o.o., który jest dostępny w systemie s24 (gdy zakładacie spółkę przez Internet). Dzielę się przy tym uwagami wynikającymi z mojego doświadczenia związanego z obsługą spółek - jestem radcą prawnym.

Mając pewne wyobrażenie co do odbiorców, jakimi są użytkownicy Wykop.pl (głównie młodzi, wchodzący na rynek pracy lub będący na nim od kilku-kilkunastu lat, część z nich myśląca o założeniu własnego biznesu lub już prowadząca działalność gospodarczą jako osoby fizyczne), pomyślałem, że mój film będący bardzo skondensowanym omówieniem umowy spółki z o.o. w systemie s24 może się komuś przydać.

Jednocześnie chętnie zapoznam się z ewentualnych feedbackiem co do tego co mógłbym poprawić, aby odbiór materiału (będzie tego więcej) był bardziej zjadliwy. Nie jestem żadnym youtuberem, ot, usiadłem przed kamerą i nagrałem, a potem jako-tako zmontowałem materiał.

Jakbyście mieli jakieś pytania dotyczące prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, to śmiało - odpowiem, jeśli nie będzie to wymagało nie wiadomo jakiego researchu.
Sobiech_legal - #spolkazoo #spolka #prawo #jdg #biznes

Cześć wszystkim.

TL;DR - Wrz...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sobiech_legal: Super! Ja bym jeszcze prosił o odcinek omawiający różnice między sp. z o. o., sp. k., s. c. Plusy i minusy każdej formy i oczywiście omówienie odpowiedzialności, bo prezes przecież odpowiada swoim majątkiem.
  • Odpowiedz