Wpis z mikrobloga

I napisze to co większość wie, osoba która ma odrobinę wiedzy o gotowaniu wie że:
AIRFRYIER > LIDLOMIX/BIEDROMIX.
Cena airfryera? można nabyć za 200zł z biedry 5l hykkera czy innego ichniejszego.
Ja mam lehmann bo najwięcej osób kupiło na allegro miał szybkę i podświetlanie tryb przewracania/mieszania żarła.
To jest niesamowite jak można sobie tym ograniczyć mikrofale do zera, miec zdrowe potrawy bez tłuszczu.
Mieć fryty jak z maca, mięso jak z piekarnika, warzywa lepsze niż z patelni.
I myć to ręcznie szybko i prosto(nie jak np. piekarnik) albo #!$%@? do zmywarki bo też można wg. instrukcji.
Pewnie moja następna będzie podwójna jak na foto.
#airfryer #gotowanie #jedzenie
SebastianEnriqueAlvarez - I napisze to co większość wie, osoba która ma odrobinę wied...

źródło: 912MM3cfaVL._AC_SL1500_700x700

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Kozzi: do czego do tego mojego airfrajera?
Teraz sobie przypomniałem że popełniłem błąd bo mógłbym miec suszarkę do owoców grzybów i warzyw ale minimalna temp to 76 stopni co jest za duzo na suszenie :| takze jakby ktos chciał miec jeszcze suszarkę z airfryer zrobić to musi szukac mniejszej temp
  • Odpowiedz
@SebastianEnriqueAlvarez: Airfryer to jest mój najlepszy zakup ostatnich miesięcy. Już żadne frytki nie smakują tak jak te z air fryera, odgrzewanie jedzenia, kurczak, warzywa wszystko bez dodawania grama tłuszczu i gotowe szybciej niż w piekarniku. Żałuje tylko tego ze mam mały airfryer bo teraz szukałbym nawet 2x po 4l.
  • Odpowiedz
@Liarek123: WOW dehydrate ma minimalną temperature 34 stopni do ustawienia ręcznie :OOOOOOOOO
czyli mogę używać go jako suszarki do grzybów warzyw i owoców UWAGA urządzenie za mniej niż 400zł zastąpiło mi:
suszarkę do grzybów, opiekaczem do pieczywa/tosterem opiekacz można ogarnąć przyjarać jedną strone przewrócić i jak opiekacz, mini piekarnik, mikrofale którą sprzedam bo prawie nieużywana i patelnie bo nawet warzywa na patelnie super smakują trochę bardziej grillowo niż tak parowo
  • Odpowiedz
@SebastianEnriqueAlvarez: Byku ja robiłem pizze, wiadomo nie jest to piec do pizzy i rozmiarowo kiepsko ale wyszła ideolo a wypiekalem w kawałkach długodojrzewające ciasto :D Mój nowy top z airfryera to brokuł bo jak się lekko przypali to jest słodki jak cukierki, no i robiłem też kurczaka w przyprawach i jogurcie naturalnym nadzianym na wykałaczki 10/10, ryby też tak piekłem ale tu juz jest kiepsko bo o ile łosoś jest
  • Odpowiedz
A różni to sie od zwykłego piekarnika z funkcją termoobiegu itp?


@Dejwid1: robi to samo, ale szybciej i taniej. Np. takie ziemniaki piekę 18 minut, a w piekarniku muszę 40-45 w tej samej temp.
  • Odpowiedz
I napisze to co większość wie, osoba która ma odrobinę wiedzy o gotowaniu wie że:

AIRFRYIER > LIDLOMIX/BIEDROMIX.


@SebastianEnriqueAlvarez: to ja napisze to co ludzie powyżej 80IQ wiedzą:
nie da się porównać mini piekarnika z mikserem z funkcją gotowania
  • Odpowiedz