Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich po "urlopie" i nie będę ukrywać, że się stęskniłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ostatnio byłem bardziej zajęty oglądaniem mistrzostw Europy, niż wojną orków i ich mniejszych kuzynów, więc zapytam:

Czy Ukraina już odzyskała Krym?

#ukraina #wojna
neurotiCat - Witam wszystkich po "urlopie" i nie będę ukrywać, że się stęskniłem ( ͡º...

źródło: Ban

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O! Witamy nieustraszonego pogromcę fajnopolaków, niszczyciela ukorfilskich wizji, który z wieży z kości słoniowej spogląda z pogardą na 'wojnę orków i ich mniejszych kuzynów', który swym wzrokiem sięga daleko poza horyzont ograniczonych wykopków! Tagowy Stańczyku! Uracz nas ponownie swymi mądrościami!
  • Odpowiedz
@neurotiCat: Ukraina nigdy Krymu nie traciła, bo Ukraina to Rosja. Poza tym nie ma takiego państwa jak Ukraina. Nie ma Ukraińców, to Rosjanie.

Aaaa. Sorry, Ukraińcy są ale tylko jak trzymają czerwono czarne flagi.
Aaaa. I naziści. Jak ktoś nie jest Rosjanem na Ukrainie i nie trzyma czerwonoczarnej flagi, to nazista.
  • Odpowiedz
@neurotiCat witamy ponownie, tęskniliśmy za twoje usuwanie komentarzy gdy ktoś skrupulatnie wytykał twoje idiotyzmy i działanie na szkodę Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@neurotiCat miałem na myśli gdy to ty usuwałeś komentarze innych którzy wytykali twoje idiotyzmy, propagandę i generalnie szurstwo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz