Wpis z mikrobloga

Mam problem:otóż mam balkon na pierwszym piętrze,osiatkowany ze względu że mam dwa koty-ostatnio naroilo się na osiedlu od cholery gołębi,które albo siedzą na górnej części siatki (i sraja na balkon) albo głupie lądują na balkonie i nie potrafią przez siatkę odlecieć.
Czy np takiego kruka jak przypnę u góry siatki to pomoże?Albo jakieś inne sposoby?Balkon ciągle brudny mimo sprzątania a koty smutne,że nie mogą korzystać z balkonu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #kiciochpyta #balkon #golebie #pytaniedoeksperta #pytanie #ptaki
BlackSlip - Mam problem:otóż mam balkon na pierwszym piętrze,osiatkowany ze względu ż...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@BlackSlip: Ja mam i sąsiad balkon obok dwa i pomaga. Kiedyś gołębie siadały mi na balkon a teraz nie. Jak dasz po jednym na rogach balkonu to masz gwarant. Tylko tak bokiem w stronę podwórka by widziały kształt kruka.
  • Odpowiedz
@BlackSlip u mnie na osiedlu jest w #!$%@? gołębi, bo tępe stare baby je dokarmiają, dosłownie całe chmary gołębi przylatują na żarcie i #!$%@?ą chodnik, że nie idzie przejść bez robienia slalomu. Wielu sąsiadów ma przez to od lat na balkonach takie atrapy, że sam się na początku zastanawiałem, czy to prawdziwe xD i gołębi na ich balkonach nie widzę, więc muszą działać. Ale spróbuj też może wywiesić jakieś ulotki czy
  • Odpowiedz
@BlackSlip: trytytki, ja mam normalnie drutem wyciągniętym z kabla owiniętą tą podstawkę. polecam też tą podstawkę z nogami przykleić bardziej do kruka bo to taka tandeta trochę i może odpaść a to się wyciąga dość łatwo. ja zachlapałem to super glue przy okazji przyczepiania taśm
POPCORN-KERNAL - @BlackSlip: trytytki, ja mam normalnie drutem wyciągniętym z kabla o...

źródło: ccc

Pobierz
  • Odpowiedz
@BlackSlip ja mam 3 takie kruki i jakiegoś Jastrzębia na dachu porozstawiane przy kominach bo gołębie mi #!$%@?ą dach i taras w domu i powiem szczerze że nie dały te plastikowe ptaki zupełnie nic. Najlepszy sposób tyle że dość wątpliwy moralnie to trutka na szczury ale koniecznie ziarno, a nie granulat i niech żrą ile chcą ale trzeba uważać żeby sąsiad nie widział. Parę tygodni i po problemie
  • Odpowiedz