Wpis z mikrobloga

@pawelgie: A pytałeś kogoś innego czy czuje? Czasem nos się "wyłącza" i nie czuje się perfum, ale otoczenie wyczuwa wyraźnie. Raz mi tak zwrócono uwagę jak na CDNIM nałożyłem Aventusa. Wydawało mi się że słabo czuć, a podobno całe biuro mną pachniało.
  • Odpowiedz
  • 0
@markaron: @jantop pytam bo ostatnio psikalem się w tym samym czasie Sauvage EDP i EDT. EDP na lewej ręce czułem bardzo długo a EDT tak jak pisałem po chwili wcale. Dlatego też się zastanawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawelgie: rozwodnili gnoja juz dawno. Nie wydaje ci sie. Walilem w daglasie z 15 strzalow edt i srednio ktos cos czul po godzinie. Cyrus writer 2018 i sauvage edt 2015 #!$%@? na pol ulicy przy 8 strzalach
  • Odpowiedz
  • 0
@eric2kretek: @kanapeczkaa a coś możecie polecić uniwersalnego oprócz Sauvage? Odrzuciłem Dior Homme, wszystkie Acqua di Gio, blue de chanel czy allure homme sport. Choć oczywiście nie twierdzę, że są złe. Po prostu Sauvage bardziej mi odpowiada. Coś jeszcze powinienem sprawdzić?
  • Odpowiedz
@pawelgie: jest w douglasie kenzo homme edp tego samego perfumiarza co bois, i to jest takie 70% podobienstwa, z tym ze boisik lepszy

W kenzo jest cos retro smierdzacego w bazie, ale otwarcia obu i pierwsze 30min dosc podobne
  • Odpowiedz