Wpis z mikrobloga

@drivent: E tam i tak jest lepiej niż kiedyś. Tendencja powoli się odwraca a ja się zastanawiam jaka narracja będzie za rok? Te szambo wybija coraz mocniej i coraz więcej ludzi widzi jak jest naprawdę. Gówno zawsze wypłynie na powierzchnię.
  • Odpowiedz
  • 1
@KwadratF1: ja jestem prostym człowiekiem, trochę życie mnie już nauczyło. Życzę Ukraińcom wszystkiego co najlepsze i wygrania wojny ale nic dobrego nigdy nie przyszło ze wschodu i dopóki żyję będę walczył o prawdę, nie pozwolę robić z ziomków zza Buga naszych braci.

Peace
  • Odpowiedz
@drivent: No to niech Cię życie douczy, że to ruscy co 10 lat atakują jakiś kraj i mordują ludzi i to ruscy w TV non stop nas chcą podbić i to ruscy mają non stop w nas wycelowane Iskandery i gdyby nie EU i NATO to byś musiał ruski znać na tip top. Ukraińcy do nas przyjeżdżają zarabiać, a nie nas podbijać. To wszystko z ich strony. Nic ci nie
  • Odpowiedz
  • 2
@KwadratF1: przecież nie twierdzę inaczej i się z Tobą zgadzam, aczkolwiek jeżeli nie dostrzegasz (bądź udajesz, że nie widzisz) niczego niebezpiecznego w ekstremizmie Ukraińców to sorry, ale nie dogadamy się.

Ciekawe czy w II RP też sobie mówili, że nic złego się nie stanie.
  • Odpowiedz
@drivent: A ten ekstermizm to się pojawił teraz nagle? Bo jakoś do tej pory grzecznie u nas pracowali i to tyle. Z widłami nikt nie biegał. Coś się nagle zmieniło od czasów wojny?
  • Odpowiedz
  • 10
@KwadratF1: no nie pojawił się nagle ale rzeczą oczywistą jest, że podczas wojny wzrósł. Tak działa ideologia, trzeba się do czegoś odwoływać.

I wybacz ale nie kupuje historyjek, że po wojnie się to zmieni. W takie bajki wierzyli co niektórzy te dwa lata temu, a ja jestem konsekwentny w swoich poglądach.

Żeby nie wyjść na hejtera to nic nie mam do uczciwie pracujący ludzi ale tak już wspominałem w poprzednim
  • Odpowiedz
@drivent: A więc po śmiertelnie wyniszczającej wojnie Ukraińcy zajmą się pogłebiającym się dręczeniem Polaków zamiast odubową kraju, powrotem do domów, reperowaniem zdrowia i cieszeniem się pokojem? W głowie będzie grał im bandera i podsyłał plany nękania sąsiadów?


A wiesz kto przykłada najwiekszą rekę do tego, żebyśmy się na siebie rzucili? Oczywiście, że wiesz. Dzień w dzień internet PL i UA jest zalewany tonami ruskich manipulacji i dezinfomacji w których nasyłają
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KwadratF1 zdaje sobie z tego sprawę, wrzucam coś na ruski rok, nie kolportuje każdego gówna.

Co do powrotu do kraju to nie oszukujmy się, praktycznie nikt tam nie wróci. Takie nadzieję można było mieć do roku max, a zaraz już będzie trzecia rocznica pelnoskalowej wojny. Jak władze ukraińskie po zakończeniu konfliktu zezwola na wyjazd mężczyzn to będzie kolejny exodus populacji.

Znowu jak nie zezwola to zapewne wybuchną zamieszki, ilość broni w
  • Odpowiedz