Wpis z mikrobloga

Wróciłam do domu po spotkaniu ze znajomą i czuje na klatce, szczególnie na moim piętrze bardzo dziwny zapach. Pytałam sąsiada czy nic nie czuje i czy nie sądzi, że to gaz. Ale mówił, że on nie ma gazu, u mnie też nie ma. Nie wiem czy w bloku jest. Zapach jest dziwny, jakby trochę kuje w nos. Zadzwonić na pogotowie gazowe czy to za duża afera by była?
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 11
  • Odpowiedz
Zadzwonić na pogotowie gazowe czy to za duża afera by była?


@poorepsilon: U mnie kiedyś #!$%@?ło gazem to zadzwoniłem po pogotowie gazowe, kazali zakręcić gaz w mieszkaniu i powiedzieli że nic więcej nie są w stanie pomóc xD Ostatecznie się okazało że cofnęło spaliny przez wentylacje i czuliśmy spaliny
  • Odpowiedz
@poorepsilon: A to nie jest taki smród jakbyś rybę smażyła albo właśnie taki lekko rybny?
Bo się może instalacja elektryczna jarać.
Przewietrz dobrze chałupę i staraj się (bez zaciągania, bo zaraz os przyzwyczaisz) namierzyć gdzie najbardziej czuć.
  • Odpowiedz
@poorepsilon: afery nie będzie z takich rzeczy. Znajomek co robi w straży opowiadał jak kiedyś pojechali do hotelu bo jeden z gości zgłosił. W środku faktycznie bardzo intensywny dziwny zapach ale na ich miernikach nic nie wykazało, zadzwonili po pogotowie gazowe i też nic nie wykazało i prawdopodobnie źródłem smrodu były resztki jedzenia w śmietniku jednego z pokoi w którym mieszkali jacyś azjaci xD
  • Odpowiedz