Wpis z mikrobloga

Mireczki, wystawiłem mieszkanie na wynajem, starałem się dać cenę "atrakcyjną, ale rynkową". Spodziewałem się tak max 1-2 telefonów dziennie, ale ledwo po publikacji ogłoszenia co chwilę ktoś dzwoni. Łącznie w 2h ponad 10 telefonów. Wszyscy potrzebują "na teraz". Czy to może być jakiś scam, bo coś mi to duże zainteresowanie nie pasuje (mieszkanie jest stare, w średnim standardzie).

#scam #przekret #nieruchomosci
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fspl2: to się nazywa "zimne telefony". zainteresowani klienci walą drzwiami i oknami, ale najpierw musisz podpisać umowę pośrednictwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fspl2: Polecam każdemu taki eksperyment. Koszt - 5 zł XD plus koszt oferty na olx.

1. wystawiamy w centrum dowolne ogłoszenie za cenę z pupy

2. numer telefonu, najtańsza karta
  • Odpowiedz
  • 0
@fspl2 pośrednicy teraz mają ciężki okres bo rynek podupadł, to rzucają się na każdy ochłap niczym gołębie na spleśniałe okruchy chleba. Te szczury chcą poprostu przejąć każdy obiekt by wbić między wynajmującego a najemcę i okraść jednego albo obu z prowizji.
  • Odpowiedz
  • 0
@jfrost: @PieknyWojciechPostrachDziewic @mookie

Raczej nie wyglądają na pośredników bo jednak zaciągają i deklarują, że chcą dla siebie. Ale koniecznie chcą "szybko, jeszcze dziś", a wtedy mi się zapala lampka. Może wystawię je na Otodom zamiast OLX, w nadziei, że uda się odcedzić trochę bydła.
  • Odpowiedz