Wpis z mikrobloga

Mirki druksrskie. Zaczynam przygodę z drukiem 3d. Moja pierwsza #drukarka3d wybór padł na prusa mini+, w sumie tylko dlatego że mam dosyć w domu chińskiego szajsu(drony) w którym gwarancja jest "do bramy i się nie znamy" i postawiłem na coś produkowanego w Europie. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to mała ilość żelków dodawanych do pudełka, skończyły sie zanim zacząłem ją tak naprawdę składać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A montaż łatwy i nie skomplikowany jak dla kogoś kto nie miał z tą technologią do czynienia wcześniej.
Jestem po kalibracji pierwszej warstwy i kilku wydrukach testowych, wszystko narazie działa jak marzenie. Kupiłem z myślą że będę używał do druku części z TPU do dronów fpv, a narazie nie mogę przestać zachwycać się małymifigurkami z PLA.

Jestem kompletnie początkujący, także chętnie przyjmę porady/wiedzę na temet #druk3d #drukarki3d
litowo-polimerowy - Mirki druksrskie. Zaczynam przygodę z drukiem 3d. Moja pierwsza #...

źródło: 1000018279

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@litowo-polimerowy kurde. Kupować taki zabytek. Ale kto co woli. Miałem 4 sztuki, wiem co mówię

TPU i bowden (system z rurką tak jak masz w mini) to taki średni zestaw. Bardzo średni. Da się drukować, ale okropnie powoli i najlepiej bez retrakcji
  • Odpowiedz