Wpis z mikrobloga

@a-duRRud-a: @Wizadi: Krzysztof Bęgowski wyłudził miejsce w sejmie poprzez operacje zmiany płci. Nic sobą nie reprezentuje oprócz tego że przerobił się na "kobietę". Co do jego wyboru nie mam zdjania -jego ciało jego decyzja, tylko dlaczego ja teraz musze utrzymywać go ze swoich podatków. Odpowiedz mi proszę.
  • Odpowiedz
@MiszaZRosji: A czym się różni utrzymywanie z podatków Grodzkiej od utrzymywania z podatkow tej mlodej z KnP która dla mnie tez nic soba nie prezentuje poza wyglądem, i jeśli wejdzie do sejmu to tylko dzięki wyglądowi.
  • Odpowiedz
@a-duRRud-a: No cóż, widać Krul ma racje, poziom nauczania pikuje w dół a twoje rozumowanie to dobitnie pokazuje. Różnicą miedzy Panem Bęgowskim jest to jak już wyżej wspomniałem dostał się do sejmu tylko dlatego że przeszedł operację zmiany płci. A jak chcesz zapoznać się z osoba tej kandydatki to może o niej czegoś poszukaj?
  • Odpowiedz
@Wizadi: Tylko ze twoje nazywanie czegoś po imieniu to ingerencja w czyjąś prywatność i osadzanie kogoś za bycie kowalem własnego losu. Możesz to sobie robić, ale nie mów ze prawica daje ludziom możliwość swobodnych wyborów.
  • Odpowiedz
@MiszaZRosji: Nie wiem dlaczego grodzka weszła do sejmu, wiem o niej tyle że kiedyś była jako mężczyzna politykiem PZPR,ani mnie to grzeje ani ziebi niczym sie dla mnie od różni od Korwina, dla mnie każdy polityk to kłamca i złodziej. A wy dalej skupiajcie się jak kto wygląda a nie co sobą reprezentuje. I ograniczajcie ludziom prawo do decydowaniu o swoim wyglądzie i swoim ciele.
  • Odpowiedz
@a-duRRud-a: Bo może on stał się celem ataków przed wszystkim dlatego że wszedł do sejmu w celu walki o osoby transeksualne? Póki był w domu/pracy to kto o tym wiedział że przeszedł operacje zmiany płci oprócz jego najbliższych? Po za tym nie będę żałował nikogo kto się opowiada za wpuszczaniem zboczeńców do szkół i nauką o gender.
  • Odpowiedz
Ktoś decyduje o swoim wyglądzie, a ty mówisz ze to spaczone wartości, czyli państwo powinno za interweniować i zakazać jej zmiany płci w imię prawicowych wartości.
  • Odpowiedz