Wpis z mikrobloga

@a-duRRud-a: Bo może on stał się celem ataków przed wszystkim dlatego że wszedł do sejmu w celu walki o osoby transeksualne? Póki był w domu/pracy to kto o tym wiedział że przeszedł operacje zmiany płci oprócz jego najbliższych? Po za tym nie będę żałował nikogo kto się opowiada za wpuszczaniem zboczeńców do szkół i nauką o gender.
  • Odpowiedz
"Póki był w domu/pracy to kto o tym wiedział że przeszedł operacje zmiany płci oprócz jego najbliższych?" Ja to rozumiem tak że póki nie wychodziła z domu, to nie było problemu,
  • Odpowiedz
@Xianxi: Facet ma żonę i dziecko(może i 2 nie pamietam już) przechodzi operacje zmiany płci co jest efektem nie leczonych zaburzeń na tle psychicznym (co ważne robi to za swoje pieniądze jeśli dobrze wiem i do tego nie mam jakikolwiek pretensji), nie wiedzieć czemu media robią mu reklame tylko dlatego że jest transsekusalny. Palikot widząc swoje 5 minut w zbieraniu takich mniejszości i skrajności buduje partyjkę i to wykorzystuje. Krzysztof
  • Odpowiedz
@MiszaZRosji: Znaczy, Grodzka specjalnie zmieniła płeć, by dostać się do Sejmu? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, zresztą w głowie jej nie siedzę, by to móc sprawdzić. Myślałem, że z tym wyłudzeniem chodzi o to, że ukrywała swój transseksualizm i oszukała wyborców jadąc tylko i wyłącznie na jakichś argumentach typowych dla partii Palikota.
  • Odpowiedz
@a-duRRud-a: Tobie już podziękowałem bo wmawiasz sobie to czego nie powiedziałem. @Xianxi: Można tak powiedziec, wcześniej starał się o wejście do parlamentu jako Krzysztof Bęgowski i jakoś mu to wyszło dopiero po kampanii po zmianie płci i z cyrkiem Palikota.
  • Odpowiedz
poprzez operacje zmiany płci


@MiszaZRosji: Poważnie w to wierzysz? Żadnej operacji nie było. Nie zdziwi mnie, gdy za rok, po tym jak partia Palikota nie wejdzie do sejmu, Krzysiek zrzuci perukę i sztuczne cycki i przyzna się, że ta cała Anna Grodzka to była mistyfikacja. Zaburzeń na tle psychicznym też nie ma i nigdy nie było - wystarczy przeczytać jego życiorys.
  • Odpowiedz