Wpis z mikrobloga

  • 2
@aarahon: Tylko, że Don Orleone powiela to, co ujawniła wczoraj Fedorska. Chciałbym wyjaśnień, bo PiS wtedy może walić narracją, że tą rafinerię można było odkupić, a sam Tusk znów jest prorosyjski, bo wspiera kazachską ropę.
  • Odpowiedz
@Koziom: tą całą ropę z Rosji to sobie Don Orleone wymyślił, po prostu ugadamy się z Niemcami żeby mieli dostawy z naszego Naftoportu i nie musieli korzystać z ruskiej ropy

no chyba, że Obajtek sam planował używać ruskiej po przejęciu rafinerii :)
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Bo to oczywiste, że PiS głośno krzyczy, a niewiele robi ¯\(ツ)/¯ Niemniej jednak nowy rząd sporo by zyskał jakby tą rafinerię odkupił. A tak to PiS z symetrystami mają amunicję by w nich walić.
  • Odpowiedz
@Koziom: Zanim ludzie załapią, że jednak Obajtek zrobił wiele dobrego dla Orlenu, to już bedzie za późno. Donek wszystko uwali pod niemcy, też mi nowość...
  • Odpowiedz
  • 0
@zapomnialemhaslo: Być może tak właśnie jest, ale jest taki chaos medialny, że zanim będzie logiczne wyjaśnienie to już społeczeństwo będzie mieć zakorzenione w głowie, że Tusk sprowadza do Polski ropę z Kazachstanu czym wspiera Rosję.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Ja myślę, że wszystko jest możliwe. Ale jak mam być szczery, im więcej razy rząd będzie dawał się tak kompromitować tym szybciej poparcie poleci w dół. Już wczoraj taki Kamil Kołodziej nazwał wczorajsze konsultacje polsko-niemieckie największą kompromitacją dyplomatyczną XXI wieku. A to, że PiS naciskał na Meloni, by ta nie wydalała obecnego ambasadora, co ostatecznie skończyło się jej odmową i poinformowaniem polskiej strony, prezydenta Włoch i włoskiego MSZ to
  • Odpowiedz
im więcej razy rząd będzie dawał się tak kompromitować


@Koziom: ale gdzie tu kompromitacja jak tu jest tylko pisowska manipulacja?

Przecież pis właśnie tak działa, tworzą nieprawdziwy przekaz, na przykład "Tusk wpuści migrantów", kto wpuścił migrantów? Ano pis.
Kto robił drogą benzynę? Ano
  • Odpowiedz
@aarahon: tak czytam i niedowierzam że można być tak beznadziejnie glupim. Ty autentycznie ignorujesz fakty gdy nie pasują ci do partyjnej narracji, i nie dośc że tego nie ukrywasz to nawet nie widzisz w tym nic żenującego XD

Nawet jak na warunki wykopu zaniżasz poziom XD
  • Odpowiedz
Ty autentycznie ignorujesz fakty gdy nie pasują ci do partyjnej narracji


@recznik_z_ikei: a ty tych "faktów" nawet nie potrafisz przytoczyć ;-). Te fakty są tu z nami, na tym wykopie? xD
  • Odpowiedz