Wpis z mikrobloga

To programiści odpowiadają, za fatalną sytuację brzydkich mężczyzn na rynku matrymonialnym. Gdyby nie wy to by nie było tindera i onlyfans.


@jarzynka: Jakbyś zaczął żyć zamiast tylko trzymać paszcze przed komórką to odkryłbyś, że jest stado kobiet, które nie używają tindera ani nie ma ich na onlyfansach ;)
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: AI nic nie koduje, stara się z bazy gotowych kodów w sieci wypluć ci coś, co będzie działało.
A to wszystko dlatego, że AI nie istnieje, na chwilę obecną są to nadal te same tępe algorytmy, jakie robiliśmy lata temu, ot, niektóre zostały nakarmione ogromem gówna i wypuszczone do ludzi w formie zabawki ;)
Na chwilę obecną nie są w stanie niczego stworzyć a jedynie wyrzygać przemielone wypociny ludzi.
  • Odpowiedz
@voldi: tu się mylisz, mój kuzyn powiedział wprost. ma problem z jakiś sterownikiem przemysłowym, typ co się na tym zna, zakrzyczał 25K za 2 tygodnie roboty.

No nie dostał, bo dzięki AI kod wstecznie dostał jego ziomek z firmy, i na podstawie inżynierii wstecznej zrobił mu to po 2 tygodniach na metodzie prób i błędów.

Kończy się wasze
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: Człowieku, algorytmy od SI robią programiści xd
Bajki o których piszesz to możesz wciskać matołom, którzy nie wiedzą nic jak to działa a nie komuś kto chociaż na studiach miał sieci neuronowe, no po prostu nie xd
W sumie piszesz taki bełkot, że nie zdziwiłbym się, gdyby to były wypociny jakiegoś SI xd

25k za naprawę czegoś w dużej firmie to nic nadzwyczajnego xd nie robi się też niczego na podstawie inżynierii wstecznej xd
Człowieczku kurna mać xd czarna magia widzę... inżynieria wsteczna nie służy do naprawiania czegoś do czego ma się dostęp u speców, nawet jeśli byś chciał to nie robi tego SI, to jest proces osobny dla każdego urządzenia no i trwa sporo czasu a kosztuje jeszcze
  • Odpowiedz
@voldi: Mhmmm, mityczny wykopek informatyk 30K się wypowiedział.

xDDD na wasze wysrywy robię, akurat byłem ostatnio z ziomikiem co ma matmę stosowaną i infę skończoną, pracuje w banku szanowanym wysoko i jedzie na kredycie jak ja.

A tym bardziej zbłaz masz, bo kuzyn polityczny i ogarniał stronę PGNiG;u - wprowadzenie E-boku w tym wyglądzie to jego sprawka.

Żyj w bajkach baranie dalej.
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: Jesteś upośledzony czy jaki xd
ja nie jestm informatykiem, ja tylko byłem na programowaniu ;p
A zarabiam więcej niż zarabiałbym jako programista z moim skilem...
Po prostu mam na dość wiedzy i znajomych, co nadla robią w branży, żeby wiedzieć że #!$%@? głupoty xd

xDDD na wasze wysrywy robię, akurat byłem ostatnio z ziomikiem co ma matmę stosowaną i infę skończoną, pracuje w banku szanowanym wysoko i jedzie na kredycie
  • Odpowiedz
@voldi: jak poznać frustrata, sam taki byłem, przyparty do muru wysram tekst na 2 strony, jak by było wszystko ok, to się nie odzywam.

P.S. Nikomu nic nie zazdroszczę, bo robię w branży kosmicznej i moje rzeczy lecą w kosmos, wiec wami gardzę, pedłami co się przechwalają ile to kasy macie i waszymi furami. Dla mnie AI powinno was zrównać z kasjerką.

Taka sama przydatność dla społeczeństwa. Jedyne co wam
  • Odpowiedz
@voldi jak tam za 20 lat się spotkamy, jak nam Ai odbierze robotę, to nie zapomnij się przypomnieć, #!$%@? Ci buta, za waszą pazerność, która doprawadziła do upadku.
  • Odpowiedz
jak tam za 20 lat się spotkamy, jak nam Ai odbierze robotę, to nie zapomnij się przypomnieć, #!$%@? Ci buta, za waszą pazerność, która doprawadziła do upadku.


@KrzaczekPl: No za 20 lat będę już stary, to wtedy rzeczywiście może będziesz w stanie mi podskoczyć bo jako dziecko będziesz pewnie w kwiecie wieku, z pieluch wyrośniesz...co to jest pobić staruszka xd

Mi AI pracy nie zabierze, nie robię w zagrożonej branży xd ale czekam na roboty, które będą mi za pracowników robić, takie humanoidalne do sprzątania i ogartania, ogród, prace gospodarcze, sprzątanie etc. Już teraz co mogę to zrobotyzuję, w domu sprzątają i myją podłogę roboty, trawni też koszą roboty
  • Odpowiedz