#mecz najbardziej fartowny zespół który w ćwierćfinale dostanie srogi łomot w półfinale podsumujmy Turcje na tym turnieju. Gruzja 3-1 mimo że przecież w 96min Gruzja uderzyła w słupek oraz obrońca wybił z linii a po rożnym Turcja miała pusta bramkę. Z Portugalia 0-3 i to była prawdziwa twarz kebabów. Z Czechami 2-1 gdzie Czesi grali w 10 od 20 min a mimo to powinni prowadzić ale sędzia widział faul którego nie było przez co Czechy nie wyszły na prowadzenie a gola Turcja strzeliła w 95 min. Turcja zamiast 6p powinna mieć 1p. Z Austria fartowny gol w 1minucie po ping pongu oraz w 60 po rożnych po czym Turcja zdjęła wszystko co miała i grała na przetrwanie kondycyjnie będąc tak w dupie że dogrywka by ich po prostu zniszczyła niestety bramkarz obronił strzał na 2-2 i Turcja gra dalej. Czasami nie ma Boga i sprawiedliwości. Oficjalnie Holandia w półfinale szybkie 0-3 a Kebaby będą leżeć od 15 min w polu karnym. Dobrze że dwa dni przerwy od Euro bo to jak ten turniej jest rwany ospały i przepychany przez zespoły które niszczą ludzki wzrok jest niesamowite.
  • 9
@MrFryteczka: ale masz rację. Turcja na sporym farcie. Z Holandią się skończy. Zresztą nieprzypadkowo nawet z nami przegrali. Turki grają radosny futbol ale jak Holandia nic nie odwali to spokojnie będą mieli 1/2.