Wpis z mikrobloga

JESTEM ZA GRANICĄ!!


@niezwykly_89: xD najważniejszą informację podałeś na samym końcu dopiero po zadaniu pytania. Cały czas ludzie pytają o to co ty, a nic nie zrobią sami, stąd takie a nie inne odpowiedzi. Blokada lokalizacyjna - ok, to JEST argument; zmienia reszte wypowiedzi. Na przyszłość warto zainwestować w VPN. Wtedy nawet jak np. jesteś za granicą na wakacjach to nic nie tracisz z ulubionych aktywności.
  • Odpowiedz
  • 0
@nabbek: VPN jest dobry, gdy internety są stabilne w innym wypadku o kant d--y rozbić. Prosiłem o jakiś strumyk a nie porady, że na TVP można obejrzeć. Kumata osoba od razu zajarzy
  • Odpowiedz
@niezwykly_89: skąd w tobie tyle jadu do innych osób? Czytałem twoje komentarze z ostatnich tygodni. Odreagowujesz stres pracy/domu? Słabą pensję? Mogę Ci z tymi problemami pomóc, robię to zresztą zawodowo. Ja bym się cieszył, że ktoś obcy i to bezinteresownie mi pomaga, poucza. Ucz się, rozwijaj, chodź na liczne kursy, poznawaj ludzi starszych i o wyższej pozycji społecznej. Sukces przyjdzie. Szkoda czasu na rozwój hemoroidów ;-)
Powodzenia młodzieży!
  • Odpowiedz
  • 0
@nabbek: Gdy mówię, że chcę bułkę to nie potrzebuję słuchać o rogalach. Za dobre rady zawsze dziękuję, ale gdy ktoś odpowiada mi w sposób nieadekwatny to po prostu poziom irytacji wzrasta. Więc to nie jest jad.
  • Odpowiedz