Wpis z mikrobloga

  • 15
zależy od argumentów


@zapomnialemhaslo: Ja naprawdę nie oczekuję żadnego 6 bln od Mularczyka, ale co to #!$%@? znaczy określenie, że Niemcy "będą się starały realizować"? Nie wynegocjowanie jasnej deklaracji nawet w takiej sprawie, żeby tej garstce żyjących coś dać to poziom skundlenia, którego się nie spodziewałem. A dom polsko-niemiecki (XD) to może tam kiedyś za 10 lat zbudujemy. Jak mawiał klasyk: "murzyńskość".
aei9077 - >zależy od argumentów

@zapomnialemhaslo: Ja naprawdę nie oczekuję żadnego ...

źródło: QGdzALiwDMzvxlb5W1AzpF7wnso16KfC

Pobierz
  • Odpowiedz
@aei9077: ale ty patrzysz na to jak na umowę kończącą temat reparacji? bo dla mnie to tylko gest dobrej woli kanclerza

Tusk gdzieś powiedział, że to kończy sprawę? co według ciebie miał zrobić napluć na niego gdy przyszedł z takim gestem?
  • Odpowiedz
@aei9077: aha czyli przyjeżdża do nas partner, oferuje gest dobrej woli i według twojego rozumienia skutecznej polityki zagranicznej Tusk mu powinien #!$%@?ć dyplomatycznego plaskacza xD

nie dziwię się już, że uważasz to za kompromitację z takim niepoważnym poglądem na dyplomację

przez 8 ostatnich lat mieliśmy politykę zagraniczną prowadzoną według twoich standardów, co osiągnęliśmy?
  • Odpowiedz
  • 0
przyjeżdża do nas partner, oferuje gest dobrej woli


@zapomnialemhaslo: XD

przez 8 ostatnich lat mieliśmy politykę zagraniczną prowadzoną według twoich standardów, co osiągnęliśmy?


@zapomnialemhaslo: Czy ja gdzieś powiedziałem, że to pochwalam tamtą politykę? No ale widzę, że nie trzeba było długo czekać. "A za pisu to było lepi???".
  • Odpowiedz
Nie wynegocjowanie jasnej deklaracji nawet w takiej sprawie, żeby tej garstce żyjących coś dać to poziom skundlenia, którego się nie spodziewałem


@aei9077: Przypomnij, co załatwił w tej sprawie PiS?
  • Odpowiedz
Czy ja gdzieś powiedziałem, że to pochwalam tamtą politykę?


@aei9077: nie musiałeś tego pisać, wynika to wprost z twoich oczekiwań wobec Tuska

możesz się oszukiwać ale podoba się tobie sarmacka dyplomacja poprzedniej ekipy, szkoda tylko, że nie przynosiła ona żadnych efektów
  • Odpowiedz