Wpis z mikrobloga

@tolep: ludzie majΔ… krΓ³tkΔ… pamiΔ™Δ‡ i zapomnieli jak dziaΕ‚aΕ‚ XP przed service packiem ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)
  • Odpowiedz
@tolep: i pomyśleć, że gdzieś tam kiedyś był ostatni raz jak robiliśmy logout z tego systemu, ostatni raz usłyszeliśmy te kojące kilka nutek które tak często oznaczały "jest 4 w nocy, a o 7 wstajesz do szkoły" - tylko wtedy nie byliśmy tego świadomi... Nostalgłem
  • Odpowiedz
@tolep: @Alkreni @zbrodnia_i_kawa sΕ‚yszΔ™ ten dΕΊwiΔ™k CODZIENNIE :) ZdziwilibyΕ›cie siΔ™ jak wiele osΓ³b nadal (poza innymi systemami) ma jeszcze na jednym dysku skitrany win xp bo potrzebujΔ… do pracy jakiegoΕ› jednego starego, prostego ale za tu super wygodnego programu do ktΓ³rego siΔ™ przyzwyczaili a ktΓ³ry z nowszymi systemami juΕΌ nie wspΓ³Ε‚pracuje.


@Pink_Stripe_Keyboard_Warrior: ja korzystam takΕΌe do internetu w 2024, zainstalowany na i5 2500K + 16 GB
  • Odpowiedz
@tolep: ja nadal regularnie używam. Przywiązałem się do jednej apki, która nie chciała chodzić na nowszym systemie i tylko dla niej trzymam XP na wirtualce. W dodatku jest dużo lepszych apek tego typu, no ale przyzwyczajenie.
  • Odpowiedz
@tolep: Ja pamiΔ™tam mΓ³j ostatni raz, to byΕ‚o w momencie kiedy wyszedΕ‚ Windows 7 RTM i przeczytaΕ‚em o tym gdzieΕ› w PC Formacie ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°) ChociaΕΌ do teraz mam wirtualnego Windowsa XP, czasami siΔ™ przydaje do grzebania w starociach
  • Odpowiedz