Wpis z mikrobloga

Mirasy pijcie ze mną kompot. Wreszcie, po wielu latach, na mojej wsi zapomnianej przez wszystkich. Kładą światłowód ()

W sensie dopiero mają trwać rozmowy. Wstępnie chcą wieszać kable na liniach wysokiego napięcia. Sołtys twierdzi że operatorem ma być astanet, no ale w sumie to nic nie wiadomo.

( ʖ̯)

#internet #swiatlowody #swiatlowod
K-S- - Mirasy pijcie ze mną kompot. Wreszcie, po wielu latach, na mojej wsi zapomnian...

źródło: obraz

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 8
@Logan00: Z dwojga złego wolę ten wolny adsl, tam jak nikt nie korzysta to jest stabilne 5Mb/s noi bez limitów na transfer.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@avoner: Panie, ja jestem po technikum, wiem jak się transfer sprawdza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jest naprawdę taki lipny i sąsiadów wygląda to tak samo.
  • Odpowiedz
@Logan00 @K-S-
Tymczasem u mnie LTE na piętrze wyciąga 60-120 Mb/s, na strychu 150-200 Mb/s. I to pomimo 9km od BTS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od niedawna jest opcja na podłączenie światłowodu, ale mając stabilny internet LTE za 60 zł/miesiąc nie opłaca mi się
  • Odpowiedz
@K-S-: internet na wsiach + tani internet w miastach to najgorsze co spotkało internet. Pamietam czasy kiedy internet był elitarny - był drogi i miało go niewiele osób, to były piękne czasy...
  • Odpowiedz